• kazandıkları para normal bir harcama planıyla bitmez kumarda para kaybetsinler bari çocuklar biraz.
  • son iki maçta 1 puan alarak takımca öf..
  • yalnız sabri yok resimde, kesin 10 dolarlık fiş almış arkada sigara,yemek kovalıyor.
  • teknik direktörümüz de her maç sabri ve umut'u kadroya alarak kumar oynuyor. galatasaray taraftarı olarak alışkınız efendim, geçiniz.
  • seks fotoğrafları yayılması da yakındır belki de üçü de evli barklı adam. hadi emre çolak genç yeni yetme bebe de abi sizin ne işiniz var orada. örnek olacak futbolcular nasıl böyl bir görüntü verebilir? bir sürü çocuk hayranlarını hiç mi düşünmüyorlar?
  • eski beşiktaşlı futbolcu kumar masasında şeklinde haber yapılacaktır.

(bkz: şerefsiz basın)
  • ne olmalıydı peki ?

adam sistem kuponuna 7 tane ilk yarı 1 ikinci yarı 2 yazıp 5 misli iddaa mı oynasaydı ?

hamuduyla para kazanıyo adamlar çok da şaşırmadım yani.
  • beşiktaşlılara tinerci diyen dalyapraklara kapak olmuş haberdir.
  • burak yılmaz kumarı kaybedince:
    . <0>
    ... |
    . ./\
  • büyük ihtimalle tatil amaçlı gittikleri otelde hadi şuraya da bakalım demişler ancak işgüzarın biri fotoğraflayıp yayınlamış. kumar oynayan futbolcu böyle yanına da 3 tane takım arkadaşını alıp herkesin bildiği ortamlarda takılmaz. 4 tane galatasaraylı futbolcu nereye girseler gözler üzerlerindeyken gidip kumarın dibine vuracak kadar gerizekalı olamaz kimse. adamların pozdan da belli eğlenmek için girmişler ortama bunda bir kabahat yok haberin bu şekilde servis edilmemesi lazım.. 5 yıl kıbrısta yaşadım, hangimiz merak edip girmedik oralara insan görmek istiyor ortamı..

fb: not
hesabın var mı? giriş yap