• iki yıldır euromoney'in en iyi aracı kurum ödülünü (2003, 2004) alan türkiye'nin en iyi aracı kurumu
  • 2014 için dolar tahmini 2.04 tl, euro tahmini ise 2.73 tldir.

2013 için dolar tahmini 1.83 tl, euro tahmini ise 2.32 tl idi. altin icin ise onsuna 1850 dolar diyorlardı.

http://www.hisseonerileri.net/…konomi-hedefleri.htm
  • mali piyasalar stratejisi – 2015 raporunda aşağıdaki ifadeler yer almaktadır.

"garanti yatırım araştırma’ya göre 100000,
    12 aylık bist 100 endeks hedef değeridir."

hükümete yaranmak için mi yoksa müşterilerini elde tutmak için mi bu şekilde bir rakam yazdılar bilemiyoruz.
  • bir dostumun yılların birikimi 100.000 lirasını tamamen kendi tavsiye ettikleri hisseler ile 9 ayda 30.000 liraya düşüren ve sonra da bu tutar bizim çalışma limitlerimize az diyerek tutarı yıllık % 8 getiren elma fonuna aktaran yatırım danışman şeyşi...

müşteri aranır ikna edilir 100.000 lirası alınır, ve 9 ay sonra 30.000 lira olarak iade edilir..
  • yana yakıla burada çalışan birini aramaktayım ama bulamamaktayım.ola ki varsa yeşillendiren olursa çok sevineceğimdir.
  • uzak durulması gereken aracı kurum.
  • sırf yabancı hisse alımını internet üzerinden yapabildiğim için tercih ettiğim aracı. bu arada her alım ve satımda asgari 20 dolar komisyon almaları biraz kötü ama yüksek meblağlarda alım/satım yaptığım için bana fazla koymuyor.
  • tam 1.5 saattir telefonla müşteri temsilcisine ulaşmaya çalışıyorum ve bunun son 45 dakikasında piyasa falan da kapandı yani o derece. e trader desen zaten
  • şu hisseden şu kadar emir ver deyip kapatılan 10 saniyelik zorunlu bir telefon görüşmesi için 30-75dk arası bekleten kurum. ulan bu kadar işsiz insan var, alın kısa bir eğitim verip işe başlatın ya. kamyonla masraf kesiyorsunuz her işlemden.

edit: internetten al diye mesaj geliyor:) bazı kağıtlar cezalı/yasaklı oluyor, telefonla işlem mecburi.
hesabın var mı? giriş yap