• günlerdir bağımlısı olduğum bir facebook oyunu. her şey mavi ve yeşil tonlarında hemen hemen. oyuna girince bir huzur buluyor insan. çok güzel detaylar var. fıskıye bile var.

yine de ben bırakmıştım bu oyunları. en son candy crush'ta kalmıştım. nerden bulaştım tekrar. hep o mavinin cazibesi çağırdı beni. etrafta kuş cıvıltıları falan.

austin hayatta sana güzel. tam bir emekli tipin var zaten.

well done, well done.
  • iphone da deli gibi bagimlilik yapan oyun.
    su anda 642. seviyedeyim.

oyun sonu editi: 925. levelda oyun bitti, aslinda bitmedi ama yeni bolum cikmadi, oyle guncelleme beklenen bir oyun.
  • oynadığım birkaç oyunda reklamları çıkan oyun. sonunda merak edip indirdim ve bağımlısı oldum daha 243. leveldayım.
  • can bitmesi, sağdan soldan can dilenme derdiyle uğraşmak istemeyenler için bir tavsiye;

oyun açık değilken telefonunuzun tarihini ileri bir yıla ayarlıyorsunuz. (örn: temmuz 2020) oyunun belli aşamalarını geçtiğinizde size belli bir zaman (30 dk./1 saat/2 saat vs.) sınırsız can hakkı vermekte. bu hakkı elde ettiğinizde oyunu kapatıp sınırsız hak süreniz bitmeden telefonunuzun tarihini bugünün tarihine geri getiriyorsunuz. voila!

artık yıllarca oyunu sınırsız canla oynayabilirsiniz.
  • bu oyunun reklamlarinda gordugum seylerin hicbirini oyunu oynarkene gormedim. oyunun normal candy crushtan farki yok gordugum kismi ile. acaba ilerlendiginde mi bu reklamdaki kisma geliyoruz? bilen yesillendirirse sevinirim.
  • reklamından bıktım.
  • reklamından gına gelen oyun. hele o cırtlak cırtlak bağıran kel piç kurusu yok mu, onun kel kafasını oyunu yapanlara sokmak istiyorum.
  • ben reklamlardaki gibi oyun oynayacağım sandım. ama bildiğin top patlama oyunumus.
  • olmayan oyun arkadaşlar, reklamlara inanmayın.

aldatıcı reklam yapmanın cezası da yok, şikayet hakkınız da yok.

reklamda passat, bayiye gidince polo vermeleri gibi bir durum var.

tanım: aldatıcı reklamları olan candy crush çakması oyun.
  • ne reklam yaptınız be kardeşim yeter artık. yakında tv kanallarında görecek olduğumuz oyun.
hesabın var mı? giriş yap