• ortada bir rezalet değil, ayıp var ve bu da öğretmenin ayıbı. sadece dinlemeden yargılamış, hata yapmış, fevri davranmış. bir minik kardeşimiz üzülmüş evet, ama bunlar devlet okullarında da yaşanıyor. para veriliyor diye özel okulda %100 yaşanmaz diye bir kaide yok. koca okula mal ederek, doğa okulları rezaleti diye bir başlık olmamış. rezalet deyince çok daha ağır durumlar geliyor insanın aklına.
  • iki kelimenin biri 'biricik,canım,örnek öğrenci,dünyada tek,zeki...' abooo. allah kolej sahibine sabır versin. ben de dövdü falan zannettim rezalet deyince. siz zaten o çocuğu kolej kolej gezdirirsiniz hiçbir koleji de beğenmezsiniz. zira kıymetlinize türkiye'deki hiçbir kolej veya okul layık değildir efendim.
  • t: doğa okullarının gaziosmanpaşa da kampüsü olması
  • şakaysa komik değil,şaka değilse daha da komik değil
  • “biricik, zeki, çevik, ahlaklı, uber...”

bunları okurken güldüm belki komiklik olsun diye yazılmıştır diye fakat devamında anladım ki çok ciddi.

minik bir tavsiye eğer koydukları dersi ders olarak görmüyorsanız kardeşinizi yazdırmasaydınız.
    bi öğretmeni dinleseydiniz belki onun da söyleyecekleri vardır.
    veee insanların açık kimliklerini ifşa etmek suçtur.

neyse hiç hoşlanmıyorum şu “benim çocuğum dünyanın en harikası, asla hata yapmaz, dünya bizim etrafımızda dönüyor” kafasından.
    senin kardeşin büyük ihtimalle vır vır konuşup dersi sabote etmiştir.
    sen de tabi sözlük yazarısın hemen koşmuşsun buraya.

rezalet puanım: sıfır.

not: iyi ki öğretmen değilim.
    not: gidin tedavi olun lan.
  • vay ve neler oluyor memlekette:)
  • yüzlercesine şahit oldum ki bacak kadar çocuklar paçayı kurtarmak için her yalanı deniyor malesef. bu kadar yalan söylemeyi nereden öğrendiler acaba? ha öteki mi? öğretmen olan hani. kesin yalan söylüyordur. hem atanamamış hem kompleksli hem ezik hem bilmem ne zaten.
  • bursa'nın en lüks özel okullarından birinde okudum (bilenler bilir özel inal ertekin)
    gayet şımarık büyüdüm (berberden korkuyorum diye berber eve geliyordu)

buna rağmen sol kolumu kağıdın üzerine fazla koyuyorum diye "sen benden ne saklıyorsun" diye dayak yemişliğim var mesela. ses etmeden oturmuştum ne yapayım. babamlar 20 yıl sonra falan öğrendi.

ha bu normal mi değil elbette bak hala unutmamışım nasıl içime oturduysa. hareket yanlış mı yanlış.

ama olayın ana fikri benim kadar rahat ve şımarık da büyüsen bunlar oluyor. hayat böyle. hayatın adil olmadığını, haksızlıklara uğrayacağını ve bununla da baş etmesi gerektiğini öğrenmesi gerek insanın diye düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap