• yıl sonunda izmir sunucusunu da açmalarını beklediğim platform
  • 3. kez oyuna girişimde aniden oyundan atma sorunu yaşadığım platform.

edit : 2 gündür oynadığım ( outriders) oyununda herhangi bir skill vurunca direk ağ bağlantısı verip oyundan atıyor. bununla ilgili bilgisi olan biri varsa bilgilendirebilir mi?

oyunu 2 aydır oynuyorum now üzerinden sıkıntısız. 2 gündür böyle durum.
  • yıllık 1000 lira gibi bir para verip ekstra oyunlarında paralı olması falan beni cezbetmedi, hali hazırda elimde güzelde bilgisayar varken hele hiç girmem.
  • "hali hazırda elimde güzel pc varsa hiç almam " diyen yazarları gördüğümüz başlık. zaten hitap ettikleri kitle de evlerinde güzel pc'si olan insanlardı süper gözlem.
  • zamanında iyi yatırım yaparak aldığım bilgisayar artık istediğim performansı vermediği için salça olduğum, lokumsu, damakta hoş bir tat bırakan servistir.

malum bu piyasa ve ekonomide yeni ekran kartı almak oldukça zor. bu sebeple çok yararlı ve başarılı bir servis olarak görüyorum bu mereti.
    yukarıdaki arkadaş oyunlara para vermeyi cezbedici bulmamış. komik çünkü servisin amacı zaten bu değil. vaatleri sana oyun oynayabileceğin bir platform sağlamak, eh haliyle oyunları da kendi steam, origin, epic vs. hesabınla giriş yaparak oynuyorsun.
    bırak bir seneyi 6 sene boyunca her sene 1000tl, toplam 6000tl vererek aldığın performansı 6000tl'ye alabileceğin herhangi bir bilgisayar ya da ekran kartından alabilecek misin bir de buna bak.

fiyatını da oldukça iyi buluyorum, 60tl oldukça uygun, hatta 75tl olsa bile uygun.
    arkadaşlar türkiye'de yaşıyoruz farkında mısınız?
    dışarıda 2 kere yemek yeseniz belki de bu paradan fazlasını harcıyorsunuz, neden bu kadar sert eleştiriyorsunuz?

edit: imla.
  • t: 50 mbit internet hızıyla, 4.5k retina ekranlı apple m1 işlemcili 24 inç yeni imac üzerinde nasıl performans alacağımı merak ettiğim oyun streaming platformu.
  • oyun firmalarının açgözlülüğünü yüzümüze vuran bir platform oldu. neden büyük oyun şirketlerinin bu platformdan çekildiğini hala anlayamıyorum. hukuki temelini bilmiyorum ama benim gibi birçok fasfakir oyunseverin son çıkan oyunları bırakın yüksek grafik ayarlarında oynama, oyunu açma imkanı olmuyor. ben son çıkan birçok yeni oyunu geforce now'a güvenerek alma imkanı elde edebilecek ve oyun şirketleri de böylece daha çok satış hedefine ulaşabilecekken bu 'ulan yeni bi hede var, ordan da para koparayım' mantığını anlayamıyorum. zaten senin oyununu 60-70 dolar verip alacağım daha ne istiyorsunuz ulen diye bağırmak istiyorum now konusu aklıma gelince. belki bilmediğim başka kısımlar vardır bu işte ya da stadia mı acaba böyle bir baskıya sebep bilmiyorum ama gerçekten rahatsız edici bir durum.
  • aylık para ödemeye karar vermeden önce ücretsiz halini deneyimlemenin imkansız olduğu servis. bir deneyelim, nasılmış diye bakacaksanız hiç uğraşmayın. gece 3'de bile 180 kişilik bir sıra var.
  • 3 aylık aldım, hız açısından tatmin edici fakat desteklediği oyun sayısı maalesef az.
  • hiç para vermeden istediği oyunu oynayabileceğini zanneden aklıevvellerin kullanmaya çalıştığı müthiş sistem.
hesabın var mı? giriş yap