• buram buram (bkz: fake) kokan bir videodur.
    (bkz: viral)
  • ben de aglardim heralade ama bu arkadasa kahrolmus muamelesi yapiyor yanindaki dallama. "stand up ne ya be andavalli. sanki gelin olmus" adam da son kez uzaktan tabuta bakiyor gibi agliyor

dusunuyordum da ben de heralde cidden aglardim, ama yanaklarini sıkıp yugurup operdim heralde * ne guzel olmussun yavrum benim * *

hadi biraz da dans edelim gelinim
  • ailesi ne kadar ince büyütmüş. helal olsun onlara. genelde çevremizde gördüğümüz duygusuz, ağlamayan erkek doğru erkek değildir. adam orda tüm koruma duvarlarını yıkmış çünkü hayatının en güzel günü. saf duygular uçuşuyo havada. helal olsun helal.
  • "gündüz kız kardeşini gösterdiler gece ablasını verdiler" durumu var galiba sanırsam.
  • ulan ne çektim bee!
    anamdan emdiğim süt burnumdan geldi
    gelinliğiydi, takısıydı, düğünüydü,ev döşemesi,
    evi, balayısı...iflahım kesildi...of be sonunda ...
    diyordur.
    onun için ağlıyordur.
  • londra trafalgar square yakınındaki st martin-in-the-fields'da çekilen video'daki damattır.

o camı nerede görsem tanırım. foto

edit: türkçeleştir
  • iç güveyi olması muhtemel damadın ağlaması olayı.

belli ki var bi pişmanlık. yahu yoksa erkek adam düğününde hiç ağlar mı?*
  • gelinin, damadın ağladığını ilk fark ettiğinde attığı “en güzel günümü mahvetti” bakışı paha biçilemez.
  • belki küçük kardeşini göstermişlerdir, düğünde ablasını vermişlerdir, e ordan dönüş de yok, damat da ablayı görünce koyvermiştir göz yaşlarını yandı hayatım diye... lütfen... biraz bakış açınızı değiştirin...
  • korkmuştur. gelinin gözkapağındaki beyaz boyaları görünce ben de korktum şahsen.
hesabın var mı? giriş yap