• valerie dore'nin mikemmel ötesi şarkısı.tabii röyksopp mix'siyle,80'lerin coşkusuyla..

https://www.youtube.com/watch?v=xygrjnyghxa

(bkz: amme hizmeti)
  • enfes xylo şarkısı.
  • 12 mayıs 2018 cumartesi günü beykoz kundura'da yapılacak elektrikli etkinliktir.

etkinlik sayfası

serinin 9'uncu etkinliği olacak. bir önceki beykoz kundura deneyimim de yine aynı ekibin (bkz: generic music) düzenlediği be svendsen ve armen miran performansıydı. beykoz kunduranın tarihi dokusunun başarılı ışık ve ses sistemi ile birleşmesi, sadece güzel müzik söz konusuysa damakta tat bırakır. en son seneler önce ghetto'da yakaladığım ince nüansları ben o etkinlikte tekrar hissettim diyebilirim. eski sevgilinin parfümünü yoldan geçen kızdan almak gibi diyerek romantizm de katabilirim olaya.

bu seferki etkinlikteki isimler rampue, ninze & okaxy, mousike ve ali kuru. hepsinin ortak noktası, beykoz kundura'nın o muhteşem tarihi dokusuna uyabilecek yegane elektronik müzik kombinasyonu, yani organik, otantik ve melodik techno'yu icra ediyor olmaları. bunun kokusunu gerçekten ghetto'dan hatırlıyorum.

bu yaz beykoz kundura, uber'in en çok para kazanacağı yer olacakmış gibi görünüyor.

bunu da buraya bırakayım
  • arkadaşım organizasyondan olduğu için toplamda üç eventine katıldım. beykoz kundura'daki ve bomonti ada'daki eventleri oldukça iyiydi, ama 1001 direk'teki satori konseriyle çıtayı ulaşılması oldukça zor bir yere taşıdılar.

öncelikle 1001 direk böyle bir konser için mükemmel bir seçim. satori'nin müziğiyle de çok uyumluydu. çekmeyen gsm yüzünden oluşan fiş sırası(onu da ilerleyen saatlerde kasaları kapıya yakın yere taşıyarak çözdüler) dışında organizasyon kusursuz gibiydi. buna ses sistemi ve tuvaletler dahil.

bu tip seriler sadece çıkan sanatçılar ya da organizasyon şirketinin yetenekleriyle değerlendirilmez. katılımcı kitle de çok önemlidir. benim içeride gördüğüm kitle elektronik müziği seven ve gerçekten eğlenmek için oraya gelmiş kişilerdi. kimse kimseyi rahatsız etmeden tüm gece eğlendi. içeride 3000 kişiden fazla olduğunu düşünürsek mükemmel bir olay bu. satori de geceden keyif almış olacak ki bir buçukta bitireceği konseri gece dörde kadar devam ettirdi.

özellikle 2014 sonrası ülkenin konser/festival hayatı o kadar çoraklaştı ki get closer gibi eventler çölde vaha gibi geliyor. 1001 direk'te konserler devam edecekmiş hepsine gidemesem de önemli bir kısmına katılmayı düşünüyorum.
  • ben westbeech'in efsane parçasıdır,zıplama garantilidir.
hesabın var mı? giriş yap