• varlığına kurban olduğum internet sitesi. şampiyonlar ligi maçlarının da, tepecikspor maçlarının da özetlerini ve gollerini çatır çatır izletiyor. ne bir üyelik ne bir ücret.

hay canına yandığım.
  • allah bu siteye en ufak katkısı olan herkesten razı olsun, ben böyle güzel bir hizmet görmedim arkadaş. aklınıza gelen hemen her maçın gollerini anında izleyebiliyorsunuz. ücretsiz olması ve üyelik gerektirmemesi de cabası. şapka çıkartıyorum bütün goalsarena ahalisine.*
  • çok kaliteli videolar yayınlamasının yanında türkçe dil desteği de olan futbolseverin yeni göz ağrısı olacak bir arena. videoları üye olmadan da izleyebiliyorsunuz lakin siz gene de üye olun ki arkasında durduğunuzu bilsin. bir yerlerine donate butonu koysalar iyi iş yaparlar.
  • belirli ülkelerde tv'lerin ve yayın haklarının gazabına uğrayan maç özetlerinin aslına dönmesini sağlayan sitedir...
    9 maçın özetini de istediğim sırayla yayıncı kuruluş gazı çekmeden izledim ya bana yeter...

ingiltere liginde de sadece ingiltereye açık sitelerle uğraşmadan premier lig özetlerini izletmesi bile yetiyor...
  • kendisine erişimin engellenmesi ile sevenlerini halen çok üzen, yayıncı kuruluş eziyeti çektirmemesi ile çok sevilen site.
  • twitter adresinden takip edilesi web sitesi. http://www.twitter.com/goalsarena
  • kolaylık sağlayan takip edilesi sitedir.
  • maç sonu golleri ve geniş özetleri için sikindirik yalancı youtube videolarında gezineceğime açıyorum burayı izliyorum.

şampiyonlar ligi maçları olsun yerel ligler olsun süper site.
  • kaliteli video sunucularından uzun özet yayınlıyorlar ve tüm avrupa futbolunu takipteler. e ben de takipteyim o zaman.
  • amacı belli olan, ne eksik ne fazla süper bir site. yapandan uğraşandan allah razı olsun.

diğer uzantılarını bilmiyorum ama /tr uzantısında uzun zamandır her açıldığında morinhonun bir maç sonrası röportajının videosu otomatikman sağda açılıyor. o biraz sinir bozucu ama onun dışında mükemmel..
hesabın var mı? giriş yap