*

• süper dürümcü,,,
    ashmish dürümcü,,,
  • telaffuzununda sahibini bile zorlayan isim. gokcæn.
  • "bi alisveris bi fis, bi alisveris bi fis" hizinda $opink yapabilen, hep ozledigim, hic bir zaman istedigim kadar cok goremedigim, beraber fizibilite raporu hazirlamak icin sabirsizlandigim minigim, canim, cigerim. :)
  • (bkz: biker)
  • gökoş, gök gibi kısaltmaları olan isim
  • arnavutlukdan malezyaya taninan bir acaip adam, magic nanesini ondan ogrenmis, ilk ve son magic oyunumu onla oynamistim. kedilerinin ismine hasta oldugum insan.
  • istanbul, ankara, bodrum, uşak gibi şehirlerde "gökçen'i tanıyo musun hani japon" diyin "herhalde olm benim cd'mi almıştı getirmedi hala" falan diyeceklerdir. yeni tanıştığım herkese bakalım bir ortak zemin bulabiliyor muyuz diye illa ki "gökçen?" sorusunu yöneltirim.
    üstelik baş parmağıyla işaret parmağı arasına piercing yaptıran tek insan olarak onu kimse unutamaz.
  • kendisiyle ilk karsilastigimizda bana bir secim yaptiran sahsiyet: ya sevgilim olacakti, ya da dostum. dostlugu tercih ettik beraberce ve iste o andan sonra hersey sanki daha bir eglenceli oldu... 17 yasinda, evden uzakta, super grip oldugum bir gece bana ihlamur kaynatip bi yerim sismesin diye de icine votka koyup icirmeye calismisligi bile vardir... kendisini cok sevmekten ote, hep severim, hep sevecegim dedirten isim.

edit: o artik evli*
  • (bkz: sabiha gokcen)
  • (bkz: penguen) (bkz: ziggy) (bkz: kucuk gokcen)
hesabın var mı? giriş yap