• şu sıralar tv kanallarında sıkça görülebilen, rahat tavırları ve mevzuu gereği aşırı derecede seksi bulduğum kadın doğum uzmanı ve cinsellik terapisti.
  • önce teke tek de sonra da tv8 de seda sayan'ın programından boy gösteren kadın doğumcu.
    http://www.divakadin.com/
  • duruşu, tavrı, konuşması, ses tonu, her şeyiyle aşırı dozda seksi bir kadın. hoş kadın, böyle gürül gürül. her şey tadında'da çıkacak birazdan. programın reklamı gibi oldu ama öyle bir niyetim yok.
  • memlekette psikolog, psikiyatrist, psikoterapist kalmamışçasına aldığı 2 sertifikayla cinsel terapist ünvanıyla tv gezen doktorluğu nedense yeterli bulamamış bir hatun. mis gibi mesleğin var, bir çok rahatsızlığın temelinde psikolojik sorunları görmen de çok güzel, bu sana çok iyi bir doktorluk ve iyi bir yönlendirme becerisi sağlayacakken yok illa terapistlik, peki canım.

edit: haydar dümen idolümüz de dedi, tam oldu.
  • haydar dümen'in bir ayağı çukurda, bu alanda da iyi ekmek var diyerek bu işe girdiğini düşündüğüm kadın doğum uzmanı. ha birde böyle sarışın, güzel filan ekranlarda yer almasında onun da etkisi olabilir.
  • güzel bir dr. allah sevdiklerine bağışlasın ne diyeyim başka.
  • gündem özel programının aşk, cinsellik vs. yani ilişkilerle ilgili olan bölümlerine renk katan kadın hastalıkları ve doğum uzmanı abla. kidö:

bilgi güvenilirliği: 71
    yorum gücü: 55
    aşmışlık: 67
    sempatiklik: 40

ortalama: 58.25
  • arifin manchester'a attığı golü ararken kendisine rastladığım doktor...

bu ne be kardeşim...
  • kendisine instagramda denk geldim ve o zamandan beri de cok buyuk hayranlikla, saygiyla takip ediyorum. elbette kendisine de hic bir halti begenmeme timi musallat olmus ama onemi yok.
    anlattigi seyler, yaptigi bilgilendirici palasimlar, canli yayinlarda vakit ayirip yanitladigi sorular, imkani el vermedigi icin minicik bi sehirdeki devlet hastanesine zorunlu gorevle gelmis, oradan kurtulmak icin saniye sayan doktordan baskasina ulasamayacak kadinlarin belki de hayatlarini degistiriyor. turkiye genelinde kadinlarin kacta kaci bilincli duzeyde bir kadin sagligi uzmani tarafindan duzenli olarak kotrol goruyor saniyorsunuz? sayiyi aciklasalar guleriz aglanacak halimize.
    sahane bir kadin gokcen hanim. bir seyler anlatirken kendinizi kaptirip dinliyorsunuz. dun bir canli yayin yapti, bilmedigim zilyon cesit sey ogrendim. bir saat nasil gecti anlamadim.
    biri cikmis cinsel terapistligine laf etmis, doktorluk neyine yetmiyor demis. bir seyleri illa ki kendi tekelinde sayanlarin, bir tane fazla insana yarari dokunsa kendini karda sayacak zihniyetteki insanlari anlamasini beklemek hata.
    biri cikmis kizlik zari dikimi yaptigi icin laf soylemis. "domotloro kondoroyorsonoz omo!" diye aglamis. damatcim, evlenmeden once her boku yiyip evlenecegin zaman bakire kiz arama sigirligini gostermediginiz gun boyle bir sorunumuz kalmayacak. her sene o senin kucumsedigin kizlik zari yuzunden kac tane kadin ya olduruluyor ya da olmek isteyecek hale geliyor biliyor musun sen? haberin yok, var sa da umrunda degil zaten. kandirilmaktan bahsediyorsan zaten bu bakirelik olayina takintili bir babunsun demektir. yeterli duzeyde evrimlesirsen oturur konusuruz bi ara. o zamana kadar kalabalik etmeyin ortalikta.
    tekrar soyluyorum, sahane kadindir. hem cok guzeldir, hem cok seksidir * hem de kaya gibidir.
    bayiliyorum sana hocam! cok tesekkur ederim paylastigin butun bilgiler icin. hele o sekilli anlatimlar, elmadan kist ornekleri falan beni benden aldi dun aksam canli yayinda. cok yasa!
  • internetteki kirli bilgi havuzu içinde, instagram hesabı üzerinden açık anlatımlı, iyi içerikler sunan kadın doğum ve genital estetik uzmanı. bu kısmı için kendisine kadınlar adına büyük minnet duymaktayım.

ama o rahatsız edici mimikleri, kulak tırmalayan kasıntı ses tonu, kah şöyle dudakları aralayıp buğulu bakışlar atayım, kah şiir okuyayım, şuraya da hastalarımla paylaşımlarımı döküp prim kasayım, olmadı kitap da yazayım eğiliminde hep ben hep egom şeklindeki ergensi tavırları instagram hesabını incelememe engel oluyor. koskoca bir kadın, hem de başarılı bir hekim neden böyle kezovari tavırlarla kendisini pazarlar, hiç anlamam.

hekimlik büyük sorumluluk. hele kendi alanı, üstelik sosyal medya üzerinden soyunduğu duyarlı insan kimliği, bana kalırsa kadınların hayatına bu kadar değdiği için daha ince düşünülerek paylaşım yapmayı gerektiriyor.

geçenlerde kızlık zarı diktirmeyle ilgili bir paylaşımında kendisine gelen evli çiftlerin olduğunu, zevkle bu basit ameliyatı yaptığını, bunu bir fantazi olarak değerlendirdiğini belirten bir paylaşım yapmıştı. gökçen hanım, hastalarının acılarını ortaya döküp duygusal içerikler paylaşırken, bir kez olsun hymen sebebiyle kadınların bu topraklarda yaşadıklarını düşündü mü acaba? bu yolda işlenen kadın cinayetlerini mesela? hymene atfedilen önemin kadın bedeninin metalaşmasıyla ilişkisini ya da?

hastalarına bu kadar değer veren(!), duygu yüklü, "vicdanlı" bir hekim olarak işine gelince "herkesin kendi fantazi dünyası, dört duvar arasına ben karışamam" şeklindeki pragmatik yaklaşımı, gerçekten o dudakları büzülmüş pozlarından, araba sürerken paylaştığı bizi neden ilgilendirdiğini anlamadığımız storylerinden çok daha trajik.

kendisine, dünyanın her tarafından kadınların yıllardır verdiği mücadelelerin en önemli sloganlarından birini iletmek isterim: özel alan politiktir!

kadınların bedeni üzerinde kurulan en ufak tahakküm, bana kalırsa, bütün başarıları hiç etmeye yeter.
hesabın var mı? giriş yap