• pera grubunda gitarist ve aynı zamanda vokaldir.
  • çok iyi şarkılar yapan ve onları çok başarılı bir şekilde seslendiren, ayrıca gitarı da bir o kadar iyi çalan müzisyen. ilk kez geçenlerde perayı canlı dinlediğimde gördüm ki sahneye hakim ve dinleyiciyi avucunun içine alabilen bir arkadaş. ileride adı daha fazla duyulacak belli ki.
  • (bkz: yaran yanlış okumalar) gökhan maldır
  • sesinin kıymeti bilinmeyen sanatçılardan.
  • bu başlığı okuduğunu hiç zannetmiyorum ama olur da okursan diye:
    kimi sevdin bu kadar?
    sormak istedim.
  • bu abim kimi sevdi bu kadar bilemem ama iyi ki de kavuşamamışlar. biliyorum biraz bencilce söylediğim fakat bu sayede kaç milyon insanın hislerine tercüman oldu şarkılarıyla.
  • pera'nın gitaristi ve vokali olan karizmatik insan. dokuz eylül üniversitesi müzik kulübün düzenlediği söyleşilerinde mikrofonsuz da ne kadar iyi söyleyebildiğini göstermiştir. gerçi bir on yıla o sesinin kalmayacağını düşünüyorum.umarım yanılırım.
  • gökhan'ı hakkari çukurca'dan tanırım.

şu an 10 günlük askerlik yapan sanatçıların aksine uzun dönem ve usta birliğini de çukurca'da yaptı.
    güçlü ve baskın bir karaktere sahiptir. bulunduğu yerlerde herkes tanır, sever, saygı gösterir kendisine.
    çıplak sesi inanılmaz tok ve etkileyicidir, sesini çıplak dinlediğinizde şarkıcı değilde daha çok dublaj sanatçısı gibi bir tonu vardır, hatta ben solistim dediğinde sen bu boru gibi sesle nasıl şarkı söyleyeceksin diye geyik yapardık ki birlikte geçirdiğimiz süre boyunca hiç şarkı söylediğini de duymadım.

çok daha fazla detay verebilirdim ama kimliğim açığa çıkmasın.

yaptığı işe saygılı ve aşık bir sanatçıdır. çok daha iyi yerlerde olmalarını dilerim.
  • büyük james hetfield hayranı. sadece instagram'dan takip ederseniz kendisini thrash metal yapıyor zannedebilirsiniz, albüm kapakları falan uçuyor resmen.

gelgelelim ki müziği 2000'ler slow rock. konsept ile müziğin bu kadar ayrıştığı başka bir frontman ve başka bir grup olamaz. bu ne olm?
hesabın var mı? giriş yap