şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: mahmut uslu)yu şükrü saraçoğlu stadında tehdit etmiş. ayrıca küfürde etmiş galiba.

  kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.
 • bu atilla saral denen adamın oldukça çok da parlak olmayan bir oyunculuğu vardır. bu zaten biliniyor olmalı ki yönetmenler buna başrol vermez ara roller verip diğer karakterlerle bunun oyununu gargaraya getirirler. bu adamın soğuk, donuk, itici ve tepeden ve kıl bir bakışı vardır belki de yönetmenler o bakışı özellikle istiyorlardır.

  erkeklerin çıkmak isteyip de çıkamadığı kızı kıronun biriyle kol kola gördüğü andaki sol taraftan arkaya doğru tiksinerek bakışları tam olarak öyledir. atilla saral atilla saral bakarız o anda.
 • ülkedeki mafya ile yakın ilişkileri olan yöneticilerinden sadece biri. mahmut uslu'yu da sevmem ama böyle adamların futbolun içinde olması, insanları ülkedeki futbol ortamından tiksindiriyor. bu tür adamların genelde trabzon-rize bölgesinden çıkıyor olması ise artık şaşırtmıyor.
 • mahmut uslu'yu bile sevimli gösterebilecek trabzonspor yöneticisi.

  mahmut uslu tarzı yöneticiden daha da çok sevmediğim tek yönetici tipi de bu tarz yönetici. asar, keser, mafyatik.

  normalde "barzo" "mafya" bla bla diyen ekşiçiler de karşısındaki yönetici fb yöneticisi olunca yine gaza gelip savunmuş. riyakarlıkta markasınız.

  yalnız kendisine dikkatli olmasını önermek lazım. zira memati cosplay'i hacıosmanoğlu bey'in otoparkta sigara keyfi yaptığı günler de çok eski değil.