• gece yatarken hayatı, yaptıkları, kul hakkı, ahiret gibi konularda ne düşündüğünü merak ettiğim safkan torpilli.
  • mayıs ayında mülakata gireceğim ve böyle olaylar beni gerçekten düşündürüyor .16 sene ne için okudum ?16 sene böyle torpili olan birileri benim önüme geçsin diye mi okudum ?
  • ankara 3. sulh ceza hakimliği is loading...
  • (bkz: kul hakkı)

ortamlarda adalet dağıtıyoruz dersin gonca'cığım.
  • kendisinin kazandığı mulakattan 4 kez elenmiş bir insan olarak alacağı her kuruşun zehir olmasını sadece kendisinden değil çocuklarından da çıkmasını diliyorum.
    'danıştay başkanının kızı sınavı kazanmış hakim olmasın mi ne var bunda ?' diyen bir 'adalet' bakanının olduğu ülkede beddua etmekten başka bir şey gelmiyor elden.
  • 20 yıl sonra üniversite mezunu olmasına da gerek olmayacak olan gelecekteki olası kızı/oğlunu bazı tanıdıklar vasıtası ile yargıtay halimliğine aldırma ihtimali vardır.
  • bu hanım, bu hızla giderse önce damadı alaşağı edecek sonra başkanlığa göz koyacak. reisin bu hanıma dikkat etmesi lazım. istediği makamlara hızla yükseliyor.
  • kendisi hâkim olarak atanıyor ve ertesi gün bir gün bile görev yapmadan terfi alarak ankara'ya tayini çıkıyor. eşi akp'ye yakın bir firma da yönetici.
    sonra bunlardan adalet bekliyoruz.
  • elazığ'a atandıktan 24 saat sonra yargıtay tetkik hakimliğine getirilen danıştay başkanı zerrin güngör'ün hakim kızı. kendisi burada da yalnızca 3 gün çalışıp cumhurbaşkanlığı'na daire başkanı olarak görevlendirilmiş.

kanyak
  • hayırlı işler dilediğim esnaf.
hesabın var mı? giriş yap