• 10 temmuz 1979 doğumlu güney koreli aktör. hele ki coffee prince in choi han kyul 'u olarak ayıla bayıla izlenilesidir.
  • güldüğünde otomatik olarak gülümseme hissiyatı yaratan koreli aktör. anında fangirl moduna sokabiliyor insanı aman dikkat!
  • yakışıklı karizmatik aktör.`coffee prince` ile tanıdım onu ardından müptelası oldum.ardından (bkz: hello my teacher) isimli dizisini izledim ordaki mimikleri hareketlerine bayıldım resmen.askerden döndükten sonra bir film çekti ama pek beğenmedim doğrusu .en kısa zamanda yeni bir dizi çeker inşallah.

edit: galiba sanırsam nette gördüğüm kadarıyla big isimli yeni bir dizide oynayacakmış 2012 yapım.
  • aşık rolünü acayip güzel oynayan adam. öyle böyle değil.

kaç dizisini-filmini izledim, hepsinde aynı. hayır adam erkek sandığı kıza bile aşık olurken bu kadar güzel mi bakar ya!

ha bir de, güldüğü zaman kendinize mukayet olun, allah korusun aşık olup kore'ye kaçmak isteyebilirsiniz
  • yaşı yaşıma uygun pek sempatik bir kardeşimiz. 30 yaş üstü hanımların lee min ho'su da denebilir. en azından feminen değil, her türlü gideri var. askerliğini de yaptı geldi, tam oldu.
  • yeni filmi suspect'in çekimleri devam ediyor. son hali rolü için epey kilo verdiğini gösteriyor. gong yoo kuzey kore tarafından güney kore'de kendi haline terk edilen bir casusu canlandıracak. bir cinayette baş şüpheli durumuna düşünce kendini aklama çabasını izleyeceğiz filmde.
  • türkçesi güzel vücutlu sempatik surat demek olan tabir.*
  • yanaklarını mıncırmak istediğim, son zamanlarda pek bir aşık olduğum, sevimli ötesi canlı. evet, hep coffee prince'den sonra oldu bunlar.
  • 20'li yaşlardaki sevimli piçten 30'lu yaşlardaki sevimli piçe terfi etmiştir. şirinliğiyle yaşlanmaktadır*
  • coffee prince isimli kdramada ideal erkek tanımının karşılığı olan han kyul karakterini canlandıran gülmesi dünyada bişeyleri değiştirebilecek kadar güzel olan adam.
hesabın var mı? giriş yap