• clerks 2'nin soundtrack'inde de mevcut olan q lazzarus şarkısı.
  • he told me,i see you rise
    but, it always falls.
    i see them come,
    i see them go
    he said, "all things pass into the night"
    and i said, "oh no sir i must say you´re wrong
    i must disagree oh no sir i must say you're wrong.
    "won´t you listen to me
    you told me ,i`ve seen it all before
    i've been there,
    i`ve seen my hopes and dreams a lying on the ground
    i've seen the sky, just begin to fall
    he said ,”all things pass into the night"
    and i said, "oh no sir i must say you´re wrong
    and i must disagree,
    oh no sir,i must say you´re wrong
    "won`t you listen to me

chorus
    good-bye horses i`m flying over you

good-bye horses i'm flying flying flying over you.
    (repeat chorus)

by q lazzarus
    giriş kısmı clerks 2 de çok yerinde kullanılmış
  • silence of the lambs izlerken kesfettigim, o gunden beri de bikmadan usanmadan dinledigim sarkilardan biri olan ve suanda da gunume muhtesemlik katan hiper sarki.

en guzel soylenen yeri de "i`ve seen my hopes and dreams a lying on the ground" bolumu.

ha bi de oh no sir
  • gereğinden fazla clerks izleyen bazı bünyelerin bu şarkı çalmaya başladığında ruj sürüp göğüs uçları ile oynayarak dans etmeye başladığı gözlemlenmiştir.
  • https://www.youtube.com/watch?v=x_dvs_303kq

her dinledigimde daha cok sevdigim sarki.
    tanımlayamıyorum ben bu sarkiyi. tanimlanamaz bir sarki. evet.

edit: link ucmustu, degistirildi.
  • en akılda kalıcı soundtrack'lerden biri olmuş mükemmel şarkı. ama öyle ben bunu biliyorum değil, ben bunu bir yerden hatırlıyorum tarzında.
  • şu yeni versiyonu en bombalarından biri olmuş şarkı:

http://www.youtube.com/watch?v=reedusk7fbg
  • dinlendiği andan itibaren insanı esir alan şarkı.
    ayrıca silence of the lambs gibi mükemmel bir filmin mükemmel soundtrack şarkısıdır.

--- spoiler ---

buffalo bill'in şarkı eşliğindeki dansı hafızalar kazınmıştır.
    --- spoiler ---
  • kesinlikle normal olmayan, 6 dakikalık dünya dışı bir deneyim yaşamak isteyenler için bulunmaz hint kumaşı gibi bir şarkı. tabii bunları bu şarkıya taptığım için yazıyorum. silence of the lambs ile bağdaştıranlar için daha da ilginç bir hal alıyor yarattığı hisler. sanırım bu şarkının bu denli etkili olmasının sebebi parçanın başında bizi karşılayıp devam eden o ilginç synth tonu, hani viuv viuv diye giden dalgalı efekt. onda bir gariplik var.
    ayrıca vokal başta herkes tarafından herhangi bir new wave grubunun erkek vokali sanılır, sonradan q lazzarus adlı zenci abla çıkınca şoka uğranır, eller ayaklar buz keser.

ha bir de, usa ve uk goth gençliğinin default theme'i gibi bir şey bu şarkı. bu tarz parçalar arka planda çalarken garip ayinimsi solo danslar yapmaları kaçınılmazdır. south park çok güzel giydirmişti bu goth gençlere son sezonda.
  • sene olmus binbesyuz, halen sabahlari kahvaltidan sonra ilac niyetine dinledigim sarkidir.
    saniyorum ki en sevdigim sarki.
hesabın var mı? giriş yap