• aramaları www.google.com.tr adresine gitmeden direk adres satırında yapabildiğiniz için google anasayfasındaki grafik harikalarından sonradan haberdar olur ya da hiç haberdar olmazsınız
    (bkz: ben bugün bunu gördüm)

düzeltme: tabi şimdi yani kaç yıl geçti, chrome güncellendi görünüyor şimdi doodle lar.
  • bazen radio butonları ve checkbox'lar kayboluyor.
  • firefoxta olan pluginlerin olmaması.

zaman zaman comboboxlara bir kez tıklanıp sonrasında sayfa yenilenene kadar tıklanamaması.
  • windows 7'de "üzgünüm" deyip dan diye kapaniyor, bi yerlere log falan da atmiyor serefsiz.
    "yoo, henüz üzgün degilsin, birazdan olacaksin!" diye tislayarak sildim zilliyi, hunharca.

edit: yillar önceydi bu.. simdi seviyeli ve güzel bir beraberligimiz var.
  • (bkz: firebug)

pesin, onleme notu: hayir firebug light, firebug ile ayni sey degil.
  • opera gibi bir nimetten bi haber kalırsınız. (bkz: (bkz: #6438054) )
  • fontlarınızı düzgün görüntüleyememenizle ortaya çıkacak dezavantajlardır. wordpress tabanlı siteleri düzgün görüntüleyemeyebilirsiniz. üstüne üstlük, bu soruna çözüm bulamayabilirsiniz. artık sinirlenmeye başlayabilirsiniz. quora'ya "ne kadar dağınık görünüyor ya hu!" dersiniz, sonra firefox'tan bakarsınız, gayet düzgündür falan.

varsa çözüm bilen yazsın lütfen. her tür aramayı yaptım sorunu çözmek için, "auto detect'i açın" yazan çözümlerin hepsi yerin dibine batsın.

(bkz: kıl oldum abi)
  • e-devlet uygulamalarında bazen sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. butonlar kayboluyor , sorgulama rakamları çıkmıyor v.s. her ne kadar sevmeseniz de explorer kullanmak durumunda kalıyorsunuz.
  • "view-source" şeysine tıkladığınızda sayfayı sunucudan ister, halihazırda ekranda görünen sayfanın kodunu göstertmez. illa ki geliştirici aracını kullanmak lazım bunun için.
  • proxy ayarlarını internet explorer'dan alıyor olmasıdır.

hile hud'a: http://www.addictivetips.com/…roxy-server-settings/
hesabın var mı? giriş yap