• %50 indirime girerse erkek arkadaşıma alacağım tuğla.
  • irlanda' dan bir avuç toprak alıp lord olacağını sanan malların satışta olmasını eleştirdiği tuğla. lan adam sana sokaktan kiremit vermiyor, bildiğin ali sami yen stadından bir parça veriyor ha ama başlığı açan yazar da ayrı kamil, mudo' da satılan odun gibi başlık mı açılır lan, içinde "ali sami yen " ve "hatıra" geçen bir başlık olsa eminim daha az dalga geçilirdi.
    not: fenerbahçeliyim.
  • stoklarla sinirli yalanina maruz kalan tugladir
  • galatasaray'da pazarlama adına doğru insanların bulunduğunu gösteren tuğladır. fakat fiyatı neden o kadar pahalı onu anlamadım.
  • gayet mantıklı buluyorum.bir işe yaramayacak moloz yığınını bile paraya çeviriyorlar ise gerçekten düşünüyorlar demektir.aynı şeyi fetih 1453 filmi içinde düşünmüştüm mesela.filmin bütçesinden bahsedilirken bilmem şu kadar kumaş kullanıldı vb anlatılıyordu hep.o kıyafetleri satsalar harcadıkları paradan kat ve kat fazlasını alırlardı.bu şekilde ek gelir elde edilir, yeni film projesi için kaynak olurdu.
  • anneleri kızdıracak olan tuğladır.

evlat tuğlayı sipariş eder. kargocu tuğlayı getirir. evlat kutuyu heyecanla açar. yüreği küt küt atmaktadır. derken anne tuğlayı görür ve evladına sorar: "oğul oğul ey oğul, nedir o elindeki şey?". oğul heyecanlı, ama soru karşısında tedirgince "bu bir tuğla anacığım" diye başlar cevabına ve devam eder: "yıkılan ali sami yen stadı'ndan kalma tuğladır anacığım".

anne kızar ve bağırır: "ne işi var ey oğul o tuğlanın evimizde?!?!" (zira bilindiği üzre anneler genellikle evde gereksiz yer kaplayan şeyleri sevmez ve hatta atarlar). hele ki faturada 249 liralık masrafını da görünce iyice delirir: "beeeey yetiiiişşş beeeey, oğlan 249 liraya tuğla almış, yetiiiiş!"

bunun evli çiftlerde olan versiyonu da hemen hemen aynı sonla biter. adam bu tuğlayı alır, kadın sinirden küplere biner.

mizansenlik bir yana, bir galatasaray taraftarı olarak, çok yadırgadığım bir satış düşüncesi olmuş diyebilirim. tamam ali sami yen, efsane, welcome to ali sami yen hell. ama 249 liraya tuğla? daha mantıklı olunamaz mıydı?
  • 1 ay garantili tuğladır.

tuğlanın garantilisini ilk defa gördüm , bir yaşıma daha girdim.yiğit özgür karikatürü gibi.
hesabın var mı? giriş yap