• ali samiyen stadı tarihi tuglasidir, urun bir ay garantili olup yurtdisina satisi vardir... taraftar olarak sahsen ben para biriktirmeye basladim. bu tuglayi alirsam dunyalar benim olacak.

http://www.gsstore.org/urundetay.asp?urunid=15898
  • şerefsizim aklıma geldiydi, sami yen'in tuğlalarının satılığa çıkarsa klüp için güzel bir gelir kaynağı olabileceği. zira her galatasaray taraftarı için ali sami yen stadı'nın çok büyük önemi ve anlamı var. farklı farklı anılara ev sahipliği yapıyor olması dışında görülen birlikte yaşanan galibiyetler, nispeten az da olsa hüzünler var. ayrıca gerçekten de klüp'e çok güzel bir gelir kaynağı olacak gibi durmakta.
  • mudo'da 13500 liraya satılan sehpanın üstüne yakışır.
  • evde kutusuyla saklanmalidir. aksi halde "cocuklarin pisligi yetmiyor, birde tas tasimislar eve " diyen temizlikci kadin tarafindan evden uzaklastirilabilir.
  • taklitlerinden sakınılması gereken tuğladır.
  • stoklarla sinirlidir.
  • 2000 yılında aldığımız avrupa'nın en büyük iki kupasının maketini bile satmayı akıl edememiş kişilerin icat ettiği bir ürün.

2000 yılından itibaren eğer maketler satılsaydı bugün herhalde kulübün borcu falan olmazdı.
  • çok anlamlı olmasının yanısıra biraz pazarlama hatasına sahip olan tuğladır. şimdi 250 tl verip bu tuğlayı elde etmek bence biraz garip çünkü herkesin alım gücü buna yetmeyebilir. lakin gs yönetimimizin biraz kafası çalışsaydı, kırılmış olan tuğlaları da temizletip, küçük modellerde 20, 30, 50, 100 ve 250 tl'ye daha rahat satarlardı. o zaman bu tuğla* 7'de 77'ye tüm galatasaraylıların evinde yerini almış olurdu.

(bkz: berlin duvarı)

edit:
    pazarlama hatamı bana yedirtmiş kulübüm. şimdi küçük masaüstü versiyonlarını da piyasaya çıkarmış. gayet de makul fiyatları. tuzumkuru dürttü uyardı. teşekkürler.
  • fenerium aziz yıldırım'ın sıçtığını poşetleyip satsa koşarak gidip alacak olan kitlenin eleştirdiği ürün. beyin bedava olunca normal bunlar...
  • koleksiyon(manevi değeri dışında) değeri olabilecek bir ürün. benim tek takıldığım nokta, garanti ne için? tuğla gerektiği gibi çalışmayabilir diye mi?
hesabın var mı? giriş yap