*

• falakaya yatıralım
  • bütün hepsi sözleşmis gibi telefon bağlantılarını kestiler sene 99 değil 2019.yapacaklari isin anasını sikeyim.demans hastası adamı whatsapp uzerinden aramaya çalışıyorum böyle de orospu çocuğu bunlar.

edit ; arada cahil ama kendi herseyi bildiğini dusunenen sık kafalı çaylak ve yazarlar mesaj atiyor.operatorlerin suçu yok diye.saat 6.30 deprem biteli 4.30 saat oldu ben halen telefonu kullanamıyorum.
  • açıklanan geçen yılki karlarının %50'si oranında açıklanması gereken cezadır.

hadi yine iyisin @albayrak sana sağlam gelir kapısı açtım.
  • sorun gsm operatörlerinde değildir. sorun tekniktir. hatta biraz da sosyolojikdir. baz istasyonları radyo frekanslarını kullanır. frekans bandı sınırsız olmadığı için kanal sayısı yani aynı anda görüşme yapacak kişi sayısı da sınırsız değildir. deprem anında herkes telefona sarılınca kapasite doluyor. görüşebilenler de kısa görüşeyim de başkasıda telefonu kullanabilsin diye düşünmediği için hatlar hep dolu.
    evdeki kedisinin deprem anı ve öncesindeki davranışlarını anlatanlar varken kimseye hat düşmez.
  • desteklediğim kampanyadır. up!
  • 5.7 büyüklüğünde, kısa süren ve herhangi bir yıkıma sebep olmayan bir deprem sonrası yaşattıkları rezalete yakışır bir ceza olmalıdır. zira etkisi biraz daha büyük bir deprem olsa kim bilir ne olurdu.
  • her aboneye 1000 dk konuşma, 5 gb internet 1000 de sms oldu mu bak nasıl akılları başlarına geliyor...
  • yetmez. cezanın yanısıra her birimizin şebeke ve interneti kullanamadığı sürelerin ödemesini iade etmeliler. mesele gelecek üç beş lira değil. yok öyle hep hizmet vermem hem paramı alırım şeysi.
  • arayıp küfür etmek. herkes taahhütlü birşey yapamayız.
  • bir zamanlar bu üç operatöründe saha testlerini yapan bir taşeronda çalışıyordum. şöyle söyleyeyim, durum düşündüğünüzden de beter.
hesabın var mı? giriş yap