• "bil bakalım" anlamına gelen ing.kelime.anlamak,farkına varmak anlamı da taşır.
  • saatleri bugun trendyol'da.
    bi de not dusmusler: kargo bedava! diye.

yahu kafaniz mi guzel arkadaslar?
    guess saat alan birisini motive edecek promosyon, onu kargo parasindan kurtarmak midir?

(bkz: marketing 101)
  • saatleri kullanışlı.camları çizilmiyo en azından,pilide uzun dayanıyor. sadece metal-gümüş kısımları çiziliyo. e tabi bi süre sonra eskimiş izlenimi veriyo kendisi. olsun mis gibi yinede.
  • gerçekten çok ciddi kalitede saat üretirler. abidik kubidik diesel marka saat alıp rezil olacağınız aynı paraya çok daha iyisini bu markadan alırsınız, en azından kolunuza "saat" takarsınız.

diesel markası sadece örnekti tabi, kıssadan hisse fiyatına göre çok iyi saatler yapıyorlar.
  • çok kıytırık bir imaja sahip marka. ürün tasarımlarının hiçbiri kendine has durmuyor.

kendisiyle aynı harfle başlayan gucci'nin desenini ve tasarımlarını kopyaladığı için gucci ile mahkemelik oldu.

üçgen metal logosu desen prada'dan alıntı.

fiyat desen bizim boktan yerli markalar gibi etiket fiyatları uçmuş ama %70 net + %20 indirim.

sonuç; lüks bir marka yaratmaya çalışırken özünden uzak karakter yoksunu bir imajla kullanıcıya sunulmak.

ikinci bir dkny jeans faciası bana göre. türkiye'de de çok fazla barınabileceğini sanmıyorum.

hiçbir zaman da mudaili sayılabilecek lacoste, diesel, tommy hilfiger, superdry, armani jeans, gant, ted baker, polo ralph lauren, fred perry vesaire olamaz..

mesleğim olmasa da modaya gönül vermiş biri olarak eyyorlamam bu gadar...
  • internet sitesini açtım, kapatamıyorum. o kadar güzel çalıyo ki sanırsın eve tiesto geldi, yahel geldi. çalsın dursun bakalım...

http://www.guess.com/
  • amerika'da cok ucuzken turkiye'de yanina bile yaklastirmayan marka.
  • ing. tahmin etmek.
  • erkekler için önden bakıldığında çok güzel gözüken kısa kollu gömlekler üreten firma.. yalnız ufak bir kusuru bulunur bu gömleklerin, sadece önden bakıldığında güzel görünürler.. arkadan bakıldığında ise sırt kısmının boyuna yakın kısmında, boğazın karşı yakasından görülebilecek büyüklükte, "guess by marciano" yazmaktadır. damgalı eşek gibi gezmekten rahatsız olmayanlar giyebilir tabi bilemem..
  • guess turkiye yazisi az daha cirkin biriyle pr gonderisi yapsaydiniz ya. yaz stajyerine falan mi yazdirdiniz?
    bunca yillik sevdigim markadan sogudum.
    görsel
hesabın var mı? giriş yap