• askerde karşılaşmıştım bir tanesiyle. bol bol tuvalete gidiyordu bu arkadaş. yalnız gazeteden hadise resmini kesip cebine sakladıktan 10 dk. sonra gene gidince vaziyeti anladık.
  • çok yiyen çok sıçar.
  • günde üç kere gerçekleştirildiğini gördüğüm eylem. arkadaşa "hadi len ordan sırf gazete okumaya gidiyorsun değil mi ?" diye takıldığımızda bir sonra ki eyleminde yaptının fotoğrafını çekmiş, göstericem diye ofisin içinde bizi bayağı bi kovaladı. 110 kilo adam, şimdi bu adamın eserini görmek hiç hoş olmaz. "tamam tamam inandık" diyerek teskin ettik de vazgeçti kovalamaktan. blöf mü yapmıştı. yok dostum, gerçekti bence. her türlü o risk alınmazdı..
  • yani şimdi normal bir insan evladı olsa diyeceksin ki kahvaltı etti bu adam. sonra onların sindirilmesi vs bilmem ne derken 6 saat civarı bir vakit geçti. sonra öğle yemeği geldi. onu da yedi. hadi belki akşam yemeği vakti gelmeden önce bu ikisinin anüsü zorlamasını kimse yadırgamaz. ama arkadaş ben kendimi anlamlandıramıyorum bazen. hele sınav dönemleri resmen cozutuyorum. hani rejim yapanların az yiyorum ama sık sık yiyorum dediği gibi. benim ki de az ama devamlı. günde 4-5 i gördüğüm günler oldu. heralde taşa sıçsam delerdim.
  • normal olan durumdur.

bağırsaklarımda bulunan ülser sebebiyle gittiğim doktorun söylediğine göre; günde 3 defa ile 3 günde 1 defa arası normal olarak kabul ediliyormuş.

insan bünyesi artık nasıl bir sindirim sistemi yelpazesine sahip ise...
  • bugün bir arkadaşın söylemesi sonucu şaşırdığım hadise. günde 3 bazen 5 defa dedi.
    ilk aklıma gelen "buna göt mü dayanır" sorusu oldu.

güç kuvvet versin, işiniz zor valla
  • zor bir illettir okul ve sosyal hayatın anasını sikerki hele ev dısında bir yerde sıcamıyorsan
  • ishal olmasam da çoğu zaten 2 3 defa bazen 5 6 defa başıma gelen olay. zaten eger günde 1 defa sıcarsam ertesi güne kabızım. 55 kilo insanım ama sanki fabrika var içimde
  • şu korona muhabbetlerinden sonra günde bir defa anca..acaba göt korkusundamı az sıçıyoruz
hesabın var mı? giriş yap