• samsun'un en bilinen saatçisidir. çiftlik caddesinin ışıklara doğru olan ucunda kalır ve ufacık dükkanlarında pahalı saatlerden casiolara kadar bir ürün yelpazesine sahiptir. en baba saatleri ise satmaz, zaten bu konuda samsunda akıllara kazanmış başka bir tükkan bulunmaktadır. bunun dışında yıllardır aslanlar gibi devam etmelerinin sebebi sanırım iyi niyetleri, saatinize bir zeval geldiğinde çok rahat götürebilirsiniz bu adamlara ve ufak bir şeyse para mara da almazlar. satın aldıktan sonra arıza çıkaran ürünlerine sahip çıkarlar, "şimdi kim garanti kapsamında gönderecek" tarzında bir yaklaşımları olmaz.
  • gunduzsaat.com adresinden on-line satış da yapıyorlar
  • online olarak piyasadan çok daha uygun fiyata aldığım swatch marka saatin garanti belgesi bandrol olmadan gelince göndermiş olduğum e-mail üzerine bir hafta içinde bandrollü garanti belgesi göndererek takdirimi kazanmış saatçidir.
  • cumartesi günü olmasına rağmen 13.30 da sipariş verdiğim swatch'ı 16.00 da kargoya veren gerçek saat markası. pazartesi de elime ulaştı, gerekli her belgesiyle beraber. yaptığım en sorunsuz internet alışverişlerinden biriydi.
  • salı günü saat 16.30'da verdiğim siparişi çarşamba 11'de tarafıma ulaştırarak şoka sokmuştur. ellerine sağlık diyorum.

not: ürün samsun'dan istanbul'a gönderilmiştir.
  • online alışverişte başarılı saatçi.
  • internet üzerinden verdiğim siparişi ertesi gün sabah istanbul'da bana ulaştıran(yurtiçi kargo ile) über saat firması. whatsapp'tan stok soruglayıp ürünü alıyorsunuz ve ilgileniyorlar. güzel sistem.

fiyat ve hizmet kalitesi açısından istanbuldakilerin önünde olması konusu da ise şaşırtıcı. adam samsundan ta buradaki koca ıstanbul piyasasına kafa tutuyor. helal olsun
  • hiç ama hiç ucuz olmayan hatta piyasanın üstünde satan bir saatçi. kıyaslayın görün. en azından fossil için öyle.

büdüt: imla
  • sahip olduğum ilk saatin alındığı yer. kendimi bildim bileli samsun'un en işlek caddesinde küçücük dükkanıyla ayakta kalan saatçi.
  • internet sitelerinden görüp beğenmiş olduğunuz saatin 24 saat içerisinde elinizde olmasını sağlayan resmi swatch mağazalarından birisi.

2 adet beğendiğim swatch saat vardı ve bunları diğer mağazaların %15 oranında ucuza satıldığı bu yeri gördüm. kendileriyle iletişime geçtiğimde oldukça bilgilendirici davrandılar, müşteri memnuniyetinin çok iyi olduğu anlaşılıyor buradan. hatta taksitle alakalı bir problem oldu ve siparişimi iptal edip yeniden oluşturdular. sabah 10'da verdiğim siparişi 3 saat içerisinde kargoya verip ertesi gün almamı sağlamışlardır.
    paketleme ise oldukça güzeldi.

kendilerini memnun kaldığım saatçilerden birisi olarak ilan ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap