• türkiye den gidenlerin sudan sebeplerle tutuklanıp akıllara zarar para sövüşlendiği ülke. neredeyse ülkenin resmi geçim kaynağı durumuna geldi bu o kadar akıllara zarar sebeplerden adamları(türk vatandaşları özellikle) tutuklu tutuyorlar ki şaşarsınız. ufak maddi hasarlı trafik kazası mı dersin dümenden araçlara silah mermisi konması mı dersin... hemen tutuklama ve iş öyle bir sektor olmuş ki onlarca kişi, avukatlara fırsat kalmadan, araya giriyor abi biz hallederiz diye tam bir ekonomik unsur. eğer gidecekseniz araçlarınızla gitmeyin yanınızda gürcu olmadan bir yere adım atmayın.

http://www.haberturk.com/…-sinir-kapisinda-protesto
  • ters soru işareti veya türlü çengel varyasyonlarına benzettiğim harflarden oluşan alfabeyi kullanan devlettir. komünizm ile yüz yüze gelmeyi, artvin'den batum'a geçmek kadar kolaylaştıran devlettir.
  • hemen tum saraplari agzina kadar sekerli olan memleket. dlc em okuzgozum senin yollarina gurban olurum ben.
  • çay toplama sezonun başlaması ile birlikte ülkemizin mevsimlik işçi ihtiyacını karşılayan ülkedir. gürcistan'dan doğu karadenize çalışmaya gelen gürcistan vatandaşlarının çoğu batum'dan gelmektedir. batum'da da çay tarımı yapılması, en büyük faktördür. bu insanların bizden farkı olmamakla birlikte birbirimize hal, hareket ve fiziksel olarak çok benziyoruzdur. bir kısmı da müslüman olunca pek ayırt edemiyordum. sadece aramızda bir sınır vardır. işlerini çok temiz yapan ve sıcak kanlı insanlara sahiptirler. aynı siz gibi biz gibi.
  • doğu karadeniz abazanlarının hafta sonu enerjilerini atmak için gittikleri ülke. sorsan hepsi cennetlik, hepsi müslüman, başı açık türk kadınlarının hepsi şeytan. bir de dönünce polis rüşvet aldı bizden diye ağlıyor beyinsizler. sikiniz kopsun, gürcü polisler siksin sizi inşallah.
  • 24 yaşına kadar evli ve en az iki çocuğa sahip erkeklerin askerlikten muaf oldukları bir ülkedir.
  • ata toprağı. ama türkiye'yi öyle çok benimsemişiz ki, artık vatanımız değil.
  • 20 mayıs 2011 itibariyle çerkes soykırımını tanımış ve "rusya'da 18 ve 19. yüzyıllarda çerkeslerin yüzde 90'ından fazlası çarlık rejiminin askeri cezai operasyonları sonucunda zorla sürgün edilmiş ya da öldürülmüştür" ibaresini resmen kabul etmiş olan ülke.
  • topraklarından; abhazya, güney osetya, acaristan, cevahiti ve biri de gürcistan olmak üzere beş devlet çıkarılması muhtemel kafkas ülkesi. en azından kuzeyden gelen sinyaller bu şekilde.
  • bugünden itibaren sadece tc kimlik kartıyla geçiş yapılabilecek ülke.
hesabın var mı? giriş yap