• u 19 milli takımımızın golcüsü.
  • beşiktaş’a transfer olduğu yönünde haberler var. hayırlı olur umarım.
  • beşiktaş'ımızın transfer ettiğine dair haberlar var
  • şafak malatya'nın belirttiğine göre beşiktaşımızın bedelsiz olarak transfer ettiği genç futbolcudur. kendisi transfer konusunda pek boş yapmaz. hayırlı olsun beşiktaşımıza.
  • nette bulduğum bir skills videosunu izledim ve açıkçası beğendim. dribbling olarak bana tolgayı andırıyor. bileklerine hakim. hava toplarında da fena değil. hızı da yerinde bir futbolcu. bitiricilik noktasında ise biraz daha çalışması lazım. alıp kiraladığımız topçular furyasına girmese keşke.

feda sezonu gibi şöyle gençleşsek. oğuzhan aydoğdu-güven-orkan-larin-mitrovic.

bu isimlere uzun süreli yatırım yapsak ve geleceğin beşiktaşını inşa etsek güzel olurdur.
    tecrübe tabiki önemli lakin bu adamlar tecrübelerini bu sistem içinde elde edip sistem oyuncusu olduklarında verim verebiliyorlar.

oğuzhan-tolgay-olcay-veli-töre bunlar elimizde büyüdü.

q7 yaşlandı. atiba yaşlandı. gönül yaşlandı. pepe'nin 1 sezonu daha var.geleceği çizmeliyiz artık.
  • beşiktaşım'ın bayer leverkusen u19 takımından kadrosuna kattığı gurbetçi futbolcudur. aşağıdaki videodan izlenimim mario gomez gibi bir tarzı olduğu yönündedir.

beşiktaş'a hayırlı olsun, güven yalçın'a da başta beşiktaş tüm kariyeri boyunca başarılar dilerim.

https://www.fotomac.com.tr/…yalcinin-muhtesem-stili
  • henüz değerlenmeden hakkını ilk verenlerden olmak istedim:

gördüğüm kadarıyla bir mario gomez, cenk tosun kadar olmasa da çift ayaklı. (sağı soluna göre çok çok daha iyi) hava toplarına yaşına göre hakim ve daha önemlisi kafa vurmayı biliyor. sadece zıplayıp vurmak yerine gelen kafa toplarını gole çevirebilme başarısına da sahip. talisca kadar olmasa da talisca gibi top ayağına yapışık vaziyette iken hiç açılmadan ayak içi sert ve isabetli plase vuruşlar yapabiliyor. eğer bir talihsizlik/sakatlık yaşamazsa beşiktaş oynayacağı en büyük kulüp olmayacaktır diye tahmin ediyorum.

gözlemlediğim kadarıyla 2 handikapı var. birincisi olcay gibi biraz saf temiz bir almancıya benziyor. böyle bir kişilikten oyun zekasının çok üst düzey olmasını beklememek lazım. ikinci handikapı ise çabuk kilo alacak, formdan düşecek hımbıl bir vücut yapısı var.
  • valla videolardan futbolcu analizi yapmak tabii ki zor ama bu durumda ilk baktığım şeyde iyi, bu da gelecek için umut verici .

topla kavga etmeden hareket eden adam iyidir. işlenmesine göre geleceği belli olur. ışık var.
  • transfermarkt'a göre geçen sezon bayer leverkusen'in u bilmem kaç takımıyla (bkz: a-junioren bundesliga west) şu ligde 26 maçta 10 gol 4 asist ile oynamış.

bir kaç tane youtube videosu dışında eğer leverkusen altyapısında görevli bir tanıdık arkadaş falan yoksa kendisi hakkında herhangi bir veriye ulaşmanın imkansız olduğu, türkiye'de her yıl bir çok anadolu takımı tarafından yapılan onlarca benzeri transfer olmasına rağmen beşiktaş'lı taraftarlar tarafından güzellemeler düzülen düsseldorf doğumlu futbolcu.

hakkında yapılan güzellemelere göre kendisini elinde tutamayan leverkusen takımına söyleyecek sözler hazırladım. güven kardeşimiz seneye 50 milyon euroya harry kane yerine tottenham'a transfer olduktan sonra leverkusen başlığı altında leverkusen'li yöneticilere ne kadar da vizyonsuz olduklarını hatırlatacak olan sözlerimi birer birer sıralayacağım.

(bkz: güven 50 milyon len amq)
  • dünya üzerinde her yıl yapılan binlerce transfer arasından şu ana kadar gerçekleşmiş olan "9" yazıyla, "dokuz" tane örneği kapak niyetinde sunan yazarların, başlığı altında okumaktan aciz bir şekilde eheheh girdi mi?tarzında entry kastıkları futbolcu.

futbolcuyla ilgili tek bir eleştiri bile içermeyen bir entrye karşı laf sokan arkadaşa belki de yanlış anlamıştır diyerek bir devlet büyüğünün evladına anlatmaya çalıştığı seviyeden neye tepki gösterdiğimi tekrar açıklayayım ve hatta seviyeyi, kapak al bu da sana girsin seviyesine indirgeyeyim.

ulan bu adam belki de çok iyi yerlere gelecek belki milli takım seviyesinde başarılı olacak belki çok iyi paralar kazandırıp gidecek vs. vs. bunu hep beraber bekleyip göreceğiz.

değerli züccaciyeci arkadaşım, benim tepkim, bu adam ne ara kadife bilekli, ekmeğini amazon ormanlarından çıkaran, kumaşı pele vs. seviyesine geldi? nasıl başardınız nerden anladınız yahu? hayır sonra hayal kırıklığı oluyor. sonra lan bu adamı da getiren x kişisinin tenceresinin kapağının kulpu kopsun gibi beddualar ediyorsunuz. ondan şey yaptım ben.
hesabın var mı? giriş yap