• seksapel. bakış, duruş, gülüş. ateşini belli eden her şey. o yüzden aşkı tadamıyorsun kolayca.
  • hatun kişisinin hayata karşı bir duruşu olması; rüzgarla savrulan gemi gibi bir sağa bir sola savrulması değil de o rüzgarı yol almak için kullanabilmesi. güleryüzlü olması ve genel olarak içine girdiği ortamın enerjisini yükseltmesi. özellikle son dediğim özellikteki insanlara bayılıyorum.

hayatınıza aldığınız insan bir nevi sizi yansıtıyor. etrafa gülücük saçan insanların neşesini yükselten ve hayata karşı duruşu olan birini de alabilirsiniz; hayatta bir amacı olmayan, tek yaptığı şey insanların dedikleriyle bir sağa bir sola savrulmak olan ve enerji sömüren bir insan da alabilirsiniz.
  • güzel espri
  • ılgi
    sevgi
    ıctenlik
    samimiyet
    ılgi
    sevgi
  • güzellik her ne kadar işin başı olsa da, yaptığı işte iyi olmak, kariyer diyebilirim.

yaptığı işte saygı duyulan, güçlü denilen bir kadın baya çekicidir bence. kimisi buna güç der, kimisi de karizma.
  • meme enthusiastiği olması.
  • net-samimi-durust olmak.
  • eğitim zeka iyi iş şık giyim ve tabiki aynı sınıf bir hayatın içinde fark etmek.
  • vicdana oynayacaksiniz. erkekler koruma içgüdüsü olan varlıklardır ve vicdan alayının ortak zaafidir. ortaya çıkarması zordur ancak bir kere oradan yakaladiniz mi iş biter.
  • herkes fizik demiş ama daha önce de belirttiğim gibi benim aşık olduğum kadınlar fizik olarak güzel değil. hatta vasat bile değildi. burda fizik, güzellik diyen beyaz atlı prensler herkesi kendi gibi sanmasın kalplerini kırarım.

kendi aurası olan kadınlardan etkileniyorum. güzellik doğuştan gelen bir durum olduğu için böyle kızların kafası hiç çalışmaz. çirkinler hem kültürlü olmak zorunda hem de kendilerini geliştirmek zorunda hissettiklerinden kafaları daha gelişkindir. haliyle zekaları da. bu da bence bir kadındaki en büyük güzellik. yani fiziki güzellikten daha önemli bir kavram.

güzel olmayan ama kendine has bir büyüsü olan kadınlar bence güzel kadınlardan daha çekiciler. yani güzel kadınlara bakmak güzel bir çiçeğe bakmak gibi. nesne gibiler. biblo gibi kadının yeri evin vitrinidir.

siz siz olun sakın ha dış görünüşe göre kimseyi yargılamayın. hem dış görünüş nedir ki? ansızın yüzün yanabilir, kaza geçirebilirsin. yani doğuştan gelen değil de el emeği göz nuru elde edilen bilgi/görgü/tatlılık/iyilik/enstrüman çalmak/dans öğrenmek gibi meziyetlere sahip olan kadınlara odaklanın. yani güzelliğini bertaraf etmiş, kadınlığını aşıp insan olabilmiş kadınlara. bunlar mert kadınlardır. hiçbir zaman kadınlıklarını silah olarak kullanıp trip atmazlar. annelerimiz mesala, ekseriyetle hünerli kadınlardır.

bi de bunların hem saydığım meziyetlere sahip hem de biblo gibi olanları var ki, onlar kalpsiz dünyanın peygamberleri biz ise müritleriyiz. yanlış anlaşılmasın sırf güzel oldukları için değil. çok güzel olmasına rağmen güzelliğini silah gibi kullanmak yerine yabancı dil kasan/enstrüman çalan/iyi yemek yapan vs kadınlara tapınmamak elde değil. saygıyla selamlıyorum.

kimseye önyargıyla yaklaşmayın. insanları tanıyıp ona göre güzel olup olmadıklarına karar verin. karşınızdaki kadın akıllı bir kadınsa sizin onla sırf fiziki güzelliğiniz için konuştuğunu bilir ve sessizce sizden uzaklaşır. çünkü gerçekten güzel bir kadın fiziğiyle değil, aklıyla/hüneriyle/merhametiyle kendini var eder.

sadece fiziğine güvenen kadınsa adonisli erkek arar/araba anahtarı arar/ev anahtarı arar/sürekli hediye bekler. aslında dünyadaki bütün ilişkilerin adil okduğuna inanırım. kim nasıl birini hak ediyorsa onu buluyor. hak etmiyorsa ayrılınıyor zaten/bi şekilde bitiyor.

kalp güzelliği ve akıl en büyük zenginliktir. siz biblo gibi kızları alabilirsiniz. gerçek güzellikleri bana bırakın.

edit; beyler çok dikkatli olun. bu devirde çirkinlik kalmamış, herkes makyajla bakımla bi şekilde güzel oluyor. herkes güzel olunca aptal sarışınları elemek daha zor oluyor.
hesabın var mı? giriş yap