• maaşlı şakirt troll'lerin son zamanlarda sarıldıkları yeni tür cümlelerin ortak paydası.
    bir de uzun ve süslü entry'lerle pekiştiriyorlar güya düşüncelerini.
    sanırsın ki her gün gaz yemiş, her gün ıslanmış, özgürlük ve demokrasi için parkta sürünmüş, evine gidip yatmamış bile..

"ben oraya ağaçlar için çıktım ama apo posteri açılınca nasıl bir oyunun parçası olduğumu anladım"
    "ben oraya ağaçlar için çıktım ama polise taş atılınca nasıl bir oyunun parçası olduğumu anladım"
    "ben oraya ağaçlar için çıktım amaesnaf siftah yapamayınca nasıl bir oyunun parçası olduğumu anladım"
    "ben oraya ağaçlar için çıktım ama borsa çakılınca nasıl bir oyunun parçası olduğumu anladım"
    "ben oraya ağaçlar için çıktım ama mitinglere 1,5 milyon kişi katılınca nasıl bir oyunun parçası olduğumu anladım"
    "ben oraya ağaçlar için çıktım ama iş dükkan boykotuna gelince nasıl bir oyunun parçası olduğumu anladım"
    "ben oraya ağaçlar için çıktım ama ab desteğini görünce nasıl bir oyunun parçası olduğumu anladım"
    "ben oraya ağaçlar için çıktım ama cnn 8,5 saat yayın yapınca nasıl bir oyunun parçası olduğumu anladım"
    "ben oraya ağaçlar için çıktım ama kabul edelim beyler, yenildik ve ben nasıl bir oyunun parçası olduğumu anladım"

he gülüm he..
    ben o başlığa düşüncelerimi yazmak için geldim ama senin troll entry'ni görünce nasıl bir oyunun parçası olduğunu anladım..
  • korkaklıktır. dönekliktir. oyunmuş fasa fiso. ne oyunu amk o kadar insanı oraya hangi oyun toplayabilir ki?
  • ilk olarak michael sikkofield'dan duyulmuştur. zaten o paranoyak adamdan da başka da bir davranış beklemek yanlış olurdu.
  • hani ayar vermek deyişi ile ilgili çok güzel örneklerin sergilendiği bir konu.
    kendince bir vicdan sorgulamasi mı yapıyor bunu yapan, böyle düşünen anlamıyorum.
    eğer öyle yapıyorsa bir kat daha artırmıştır kendiyle olan çelişkisini.
  • şu sıralar kendisini yazandan anında soğuduğum cümle.
  • (bkz: sen gelme)
  • bir çeşit darılma küsme söz öbeeki.

zordur yahu gerçekten haklı iken haksız konuma düşmek.
    bu ne demektir ?
    ya haksızsın
    ya da birileri haklı olduğunu zannettirdi.

o neden ile kendini haksız konuma düşmüş hisseden birisi
    yavaş yavaş
    çoğunluğun haklı olduğunu anlamanın eşiğinde demektir.

ayrıca bu tür serzemişler bir çeşit " kurban " hissiyatıdır.
    genelde kurban olduğunu sananlar hep kurtarılmak ister
    çünkü kurban sandırılarak güçsüz konuma getirirler.
    asıl gücün kendilerini olduğunu fark etmemeleri için yapılır bu.

oysa ortada bir haklılık var ise
    aslında içinde onların da " hakları " ve " haklılıkları " mutlaka vardır.
    sadece aklını, gücünü kuşanıp
    bir dakka ya noluyor bi şey oluyo deyip;
    bir haklılar safına bakınmakta yarar olabilir.

hele orası herkesin birbirini bir şekil kucakladığı bir hal haline geliyor ya da gelmiş ise
    kendileri de bunun ayrımsız bir parçası olabililer.

çünkü aslında
    sadece
    gücü elinden alınmış kurbanlar ve
    gücünü kuşanmış özgürler vardır dünyada.

ikincisinde nüfus ooo çok kalabalık .... her geçen an da artıyor ....
    2013 dünyası bi değişik oldu canım ;)
  • polis insan öldürmüşken, üzerine her geçen gün yeni bir polis vahşeti, işkencesi haberi gelirken ve buna rağmen iktidar polise kahraman derken, daha da güçlendireceğini söylerken; akp'nin yalanlarını ifşa eden habercilere, gazetecilere baskıları artarken; erdoğan'ın yalanını imam hakkında soruşturma açılırken; erdoğan korkusundan her gün aynı ayrıştırıcı nefret dilini kullanıp mitingler düzenlerken; son günlerde direnişçiler tarafından örneği pek az görülmüş ve sadece demokrasinin işlediği forumlar düzenlenirken... bunu diyen ya hiçbir şey bilmiyordur, kandırılmıştır ya da kendi çıkarından başka bir şeyi düşünmeyen şerefsizin, vicdansızın tekidir. ilkinin gözü elbet açılır, ama ikincisinin ileride en ağır bedelleri ödemesini dilerim.
hesabın var mı? giriş yap