• edit cumhuriyet halk partisi bu cümleyi yalanladı. muhbir ; teyakkuz gibi yüzlerce haber kaynağında 24 saattir duran haberi 24 saar sonra yalanlamak. ışık hızı gibi..

kemal kılıçdaroğlu'nun son vecizesi
  • halk derken dersim halkını kastediyor sanırım. zira sosyal medya kullanmayı bilmiyor olamaz. yoğun tepkiyi görüyordur. olan bizim kara dantelli gençliğimize oldu. mabel matiz'den alıntı yaptım. belki debeye girerim.
  • "halk demedim hulk dedim" şeklinde yan çizilmesi muhtemeldir.
  • toplanak yallah diyek

daha bunu açık olarak nasıl belli edebiliriz ki, kaç seçim daha kaybetmen gerekiyor.
  • halkım, istifa etmeni istiyorum.
  • bu yüz yetmezliği çeken şahsın sözünde duracak biri olduğunu mu sanıyorsunuz? 79,9 milyon kişi "seni istemiyoruz" dese, vasıfsız yancısı eren erdem'in parti önüne çektirdiği yüz elli - iki yüz kişiye "gitme kemal dede" temalı miting yaptırır, "gördünüz mü halk gitmemi istemiyor." der.
  • (bkz: beyefendiye referandum gönderelim)

halk kararını zaten vermişti ama galiba kendisi de ikna olmak üzere.

yaptığı bir sürü doğru işi bu seçimlerde adaylık inadı yüzünden mahvetmeseydi şimdi başka şeyleri konuşuyor olurduk ama yine de geç kalınmış değil.

halk değişim istiyor.

bunun önünde duran kaybedecek.

akp anlamadı ama erdoğan farkında ve söylemleri değiştirdi.

siz de artık uyansanız iyi olacak. daha da geç olmadan. lütfen.
  • nasıl olacak o iş. istiyoruz işte, hepimiz chp merkez binası önünde amuda mı kalkalım.
  • (bkz: siktir git)
  • erdem sahibi olsaydı halk istemediği halde aday olmazdı. halk sosyal medyayı yıktı istifa et diye. şimdi de hiç duymamış gibi yapıp halk istese istifa ederim diyor. kendi düşünemiyor heralde rezil oldum, başarısız oldum...vs. bu adam sandığımdan daha çapsızmış.
    tanım: halkla dalga geçen bir adet siyasetçinin halktan habersizmis gibi davrandığını gösteren saçma beyanı.
hesabın var mı? giriş yap