• tartışılması bile iq seviyesini düşürüyor insanın.
    edit: başlık bana kalmış arkadaş hatasını anladı galiba.
  • (bkz: mal beyanı)

edit: başlık başa
  • iç anadolunun merkezindeyim, atatürk'ü sevmeyen daha kimseyle karşılaşmadım.
    tespit yaparken kendi bağnaz düşüncelerini topluma mal etmemeni tavsiye ederim.

edit: 800 küsür fav almış diye gelen kutumu yeşillendirenlere cevap :
    bende bilmiyorum neden bu kadar fav aldı. üzülmeyin sizinde bir gün başınıza gelebilir.
    ben karşılaşmadım çünkü ;
    1-evden çıkmıyorum
    2-kendim gibi insanlarla arkadaşlık ediyorum
    3-tüm insanlar atatürk'ü seviyor
    4-insanlar korkusundan/çekinmekten nefretlerini dile getiremiyor olabilir. istediğiniz cevabı beni koymak istediğiniz keseye göre seçebilirsiniz. özel mesaj atmanıza gerek yok.
  • (bkz: cahillik)
  • bkz: yazarların; aktroll ve yeni yetme ilgi orospusu yazarları sevmeme nedenleri

1) genelde yobaz yazarlar sevilmez. adları geçince ismi lazım değil denir.

nedeni basittir. yalan yanlış çarpık bilgiler ile ilgi çekmek isterler.

2) bu trollerin yazdıklarını ve yaptıklarını beğenen ve aynı fikirde olanlar aynı patlamış mısır üstadları veya badecilik tarikatı mensuplarıdır.

edit: klavye başında oturarak, resmî ideolojiyi savunmaya gelen ergenler için bir not:

hayatı, çıkarları uğruna her türlü dönekliği yapan siyasal islamcılardan değil, gerçeklerden yani okuyarak, araştırarak, düşünerek öğrenin.
  • "rumlar ve yunanlar anadolu halkına yapılanlardan dolayı o dönemi alkışlayarak geçirmişlerdir. yani onlar sevmeyecek de kim sevecekti?"

(bkz: nüfus mübadelesi)
  • toplumun geneli için, olmayan nedenlerdir.

rte bile atatürk'e saydırmaktan vaz geçti. çünkü bu insanların içinden mustafa kemal atatürk sevgisini, saygısını söküp atmaya çalıştıkça kendisine olan desteğin azaldığını gördü. evet, bazı kesimler atatürk'ü sevmez ama bunu toplumun geneline yaymak, en hafif tabiri ile tümevarım hatası yapmaktır.
  • "etme sohbet cahil ile, küstürürsün
    alma tahret cam kırığı ile, kestirirsin"
  • (bkz: beyinsizlik)
    (bkz: düşük iq)
    (bkz: yobazlık)
    (bkz: türk düşmanlığı)

yunan olma ihtimali de var tabi.
hesabın var mı? giriş yap