• gözlerim doldu, gerçekten çok güzel bir adam bu. kendini insanları mutlu etmeye adamış, sürekli koşturuyor. genel olarak twitter’da falan reklam yapıyor diye boklayanlar, yolda kalp krizi geçiren adam görse ambulansı aramaz, o yüzden sürekli başkalarına yardım için koşuşturan insanları anlayamazlar.
  • bu memlekete iyi insan lazım, bu memlekette iyi insan kalmadı neredeyse. baba oğula kazık atıyor, kardeş kardeşe ihanet ediyor, insanlar birbirlerine düşman gibiler bu yüzden iyi insanlar çoğalmalı ve bu örnekler bol bol yayılmalı. bir insanı mutlu etmek için çok çabalamanıza gerek yok, bakın kız nasıl duygulanıyor nasıl gerçekten mutlu oluyor.
  • bu adamın her yere böyle koşturmasına kısa zamanda çoğuna yetişebilmesine hayranım. kaç yüzde tebessüm oluşturdu kim bilir. umarım böyle devam eder. bir ara karalamaya çalışmışlardı meyve veren ağaç taşlanır. derslerde okutulması gereken bir insan. insanın tanımı. daha buraya ne övgüler yazmak istiyorum ama kendisi de hataları olduğunu mükemmel olmadığını söylüyor her insan gibi. ama benim gördüğüm ne hata yapmış olursa olsun hayatta bir misyon edinmiş ve elinden geldiğince yardım etmeye çalışan iyi bir insan olduğu.
  • kendi minik yüreği tüm dünyaya yetecek kadar sevgi dolu elfida'nın bir hayali vardı. "keşke bir sihirli değneğim olsa çocuklara, hayvanlara, kadınlara kötü davrananlara değneğimle dokunsam da kötü davranmayı bıraksalar" diyordu.
    elfida hayalini anlatan bir oyun yazdı , oyun sahneye kondu, başrolü elinde sihirli değneğiyle elfida oynadı. oyunda misafir sanatçı olarak görev alan karşıyaka belediye başkanı hüseyin mutlu akpınar oyun sonunda elfida'dan sihirli değneğini isteyip gözlerini kapamasını istedi.
    bütün salon bir sürpriz olacağını anlamış pür dikkat kesilmişti. haluk levent elfida 'yı söyleyerek salona girdi.
    elfida için de bizler için de çok güzel çok özel anlardı, sanırım salonda gözleri dolmayan ağlamayan kalmamıştır.
    emeği geçen herkesin emeklerine sağlık. güzel hazırlanmış, farkındalık yaratan, duygu dolu bir akşamdı.
    oyunun adı kelebek etkisi. elfida kelebek hastalığıyla yaşamayı öğrenmiş çok güzel bir çocuk. yüreğinden öpüyorum seni güzel elfida.
  • haluk levent'le ilgili ne zaman bir haber görsem hep elfida gelir aklıma.
    küçücük elleriyle camın kenarına yaslanmış dört beş yaşlarında, amansız bir hastalığa yakalanmış bu kız çocuğu.
    asıl ismi beyzanur'muş.
    emekçi bir ailenin çocuğu.
    o sıralar cerrahpaşa tıp fakültesinde yatmakta olan bu kız için doktorlarla görüşen haluk levent'e
    “haluk bey, bu kızı gözden çıkartın... ” der kızın doktoru.
    “ osmanlıca'da gözden çıkartılan kadın anlamı elfida demekmiş.”
    bunun üzerine kurulur tüm hikaye.
    şarkının sözleri çok şey anlatır.
    sonrası malum...
  • haluk levent mi kesinlikle adam gibi adam dedigim ve gururla adanalı dedigim hemşerim dir
  • izleyip duygulanmamak elde değil minik kızın mutluluğu yüreğime dokundu , ayrıca haluk levent’e reklam yapıyor diyenler var bir anı da ben yazayım üniversitede okurken hep anlatırdı şahit olanlar okuduğum şehirde konsere gelmiş daha sonra öğrencilerin takıldığı kafeterya da söyleşi yapmış o sırada orda olan bütün öğrencilerin çaylarını da ısmarlamıştı haluk levent sosyal medya iyisi değil daha ortada sosyal medya yokken de böyleydi hala artarak devam ediyor bende helal olsun diyorum
  • seni sevdiğimi söylemiş miydim haluk levent???
  • çok güzel adamsın be abi.anadolu yakasına yolun düşerse sana imzalatmak istediğim eskiden beri sakladığım cd lerin var.bir bu tarafa gelemedin.
  • adam gibi adamın yaptığı sürprizdir.

kimi dersanelere saz satmak için soytarılık yapar, kimi de böyle çıkarsız iyilikler yapar.

sonunda ne olursa olsun; iyi ve güzel olan kazanacak.
hesabın var mı? giriş yap