• baykal ekibinden kalan adamardan.
    markezinden olmasam da bir edineli olarak değişmesini canı gönülden istiyorum.
    meriç belediye başkanıyla altın aramıy bir adam,
    emekli olsunlar, alsınlar birer dedektör, eski rum köylerini eşelesinler.
  • cumhuriyet halk partisi'nden dört dönem edirne belediye başkanlığı yapan, beşinci kez aday gösterilmediği için istifa eden belediye başkanı. 1989'den beri sadece bir dönem hariç her daim edirne belediye başkanıydı. bir de tepki göstermiş istifa ederken.
  • edirne'de yaşadığım zaman süresince kendisini seven bir allah'ın kuluna rastlamadım. fazla ayrıntıya gerek yok ancak özellikle karşılaştığım yanında görev yapan insanların kendisine karşı oldukça kuvvetli olumsuz duyguları olduğunu gördüm. çok yakınındakilerden hakkında hoş şeyler duymadım.

bir de kendisinin yerine gelecek recep gürkan için "yaptığını hayvan yapmaz" diyerek seviyesini de belli etmiştir.

dsp'den seçime girerek oyları bölmeye çalışması da zaten egosunun düzeyini göstermekte. dsp'nin buna izin vererek yaptığı garipliğe ise hiç girmek istemiyorum.

şahsen kendisinin chp'nin oylarını çok da düşürebileceğini zannetmiyorum, ama ne olursa olsun edirne gibi bir şehrin 20 yıllık belediye başkanının bu şekilde ayrılması üzücü. kendini vermediği hizmetlerin üstüne bir de bu şekilde rezil etmeden, sessizce gitse daha güzel olurdu.
  • 2014 yerel seçimlerinde chp'den aday gösterilmeyen son 2 dönem edirne belediye başkanı. dsp'den aday olacakmış, edirne'de akp seçimi kazanırsa en büyük suç kendisinin olacaktır. 3 dönemi chp'den toplam 20 sene belediye başkanlığı yapmışsın doy artık ama yok koltuk tatlı bırakılır mı? son yolsuzluk iddialarında edirne sana destek verdi. akp'nin neredeyse tüm chp'li belediyelerde yaptırdığı siyasi oyunlardandır dedik. son kez seçilmek istiyorum dedi şehir akp'ye geçmesin diye halk sana güvendi. karara saygılı ol ama nerde gir dsp'den tabi oylar bölünsün akp edirne'yi alsın, son kale trakya da bu zihniyete teslim olsun.

edirne'nin sedefçi'li değil chp'li olduğunu bilmesi gereken eski belediye başkanı. yazık edecek şehre. bravo çok iyi işler yapıyor.
  • kravat bağlamayı iç bilmüüy, 70'lerdeki gibi göbeğin ortasında bitiyor kravat.. bir de turuncumsu takım elbisesiyle çok bi değişik duruşu var yani...
  • yerini recep gürkan'a bırakacak edirne'nin i. melih'i.
  • gidecek mi kalacak mı derken, gidişiyle mutlu edendir.

chp tekrar hamdi sedefçi' yi aday olarak gösterseydi, benim de oyumu alamayacaktı. bu saatten sonra sedefçi' nin, edirne' ye katacak hiçbir şeyi kalmamıştır. uzun süredir de, hizmet adına şehre hiçbir şey vermemiştir. yerine hangi partiden, kim gelirse gelsin; şehrin insanına daha faydalı olacağına kesin gözüyle bakıyorum.

en azından serhad birliğe rakip gelir ya da belediye kendi otobüsleriyle taşıma yapar da, edirneli doğru dürüst ve ucuz ulaşımla tanışır.
  • http://inciswf.com/ve1392160686.swf (kısa)
    http://inciswf.com/ve1392161339.swf (biraz daha uzun)

bu akşam televizyonda izledikten sonra dayanamadım, swf yaptım*.
  • edirne' de ağır hezimete uğramıştır.

haftalardır yaptığı goygoyu umursayan olmamış demek ki, geçmiş olsun hamdicim.
  • bir ara,
    yapacağını iddia ettiği bir iş için:
    "yapamazsam adım hamdiye olsum"
    diyerek, nasıl bir zihniyeti kalıntısı olduğunu göstermişti.
    yolu açık olsun. edirne kurtuldu.
hesabın var mı? giriş yap