• bugün oynanacak gaziantep maçı kariyeri açısından dönüm noktası olacaktır. hiç öyle, basit maç birşey olmaz demeyin.

kuracağı ilk 11'de umut bulut yine görev alır da puan kaybı yaşanırsa dönülmez bir yola girer, takımın başında kalacağı günleri saymaya başlar. hafta başından beri taraftar umut oynayacak tedirgin durumda, böyle de olursa ne yazık ki kalan krediyi de bitirecek.
  • sinan gümüş'e daha fazla şans verebilmek için bruma'yı gönderdik deyip sağ kanatta umut bulut'u oynatan adam.
    sabri ve tarık yeterli diye sağ bek almayıp 1 yıllığına kiraladığı stoperi sağ bek oynatan adam.

nereden tutarsan tut elinde kalıyor. plansızlık abidesi.
  • bugün umut'u oynatıp puan kaybederse giderken yanında götürsün. sinan gümüş kaç maçtır hocam ben hazırım bir şans ver diye yalvarıyor resmen sahada. bu çocuk bugün oynamazsa daha kadrolar açıklandığında istifa etmeli.

podolski formsuz, umut futbolcu değil. o sinan oynayacak aga.
  • 26 eylül 2015 galatasaray gaziantepspor maçı'nda oynatacağı umut bulut es kaza götüne başına çarptırıp gol atar da galatasaray galip gelirse gene taraftara medyaya trip atması muhtemel kezban.

hayır bunun kezbanlığı yetmiyor bir de bunun savunucusu troller var kendisini eleştirenleri galatasaray'lı olmamakla değerlendiren. bunlar fatih terim'i de eleştirtmiyorlardı gheorghe hagi'nin teknik direktörlüğünü de. bi bitseniz keşke de biz galatasaray'lı olmayanlar(!) istediğimize yeri gelince eleştirimizi yapıp yeri gelince övgümüzü yapabilsek.
  • adı ve soyadı arasında hoş bir ahenk olan insandır
  • stoper kiralayıp sağ bek oynatan, ön libero gönderip yerinde sol bek oynatan adam. son yılların en büyük "içimizden hallederiz" uygulayıcısı.
  • kesinlikle maçlara kendi takımını iyi hazırlamayan ve rakip takımları iyi analiz edemeyen antrenör. bunu maç içinde gayet anlayabiliyorsunuz. oyuncu seçimlerine değinmiyorum bile. sinan gümüş'ü demeçlerde kendisi övüyor, başkanı övüyor ama övdükleri isim sahada yok. taraftarı karşısına alacak tavırlar sonrası bir galatasaraylı olarak gözümden iyice düştü. buraya kadar galatasaray'ı çalıştırmanın değerini anlamadıysa kendisine birçok şeyi hatırlatmaya gerek yok.
  • adı hamza hamzaoğlu değil jurgen kloop ya da jose mourinho olsa da bugün yerden yere vurulurdu. eminim. 2000' den beri daha zor beğenir olduk, daha sabırsızız biz galatasaraylılar çünkü. sabır, tahammül azaldı bizde malesef.
  • millet hala umut derdinde.

beyler bu ikili orta saha ile maç resmen rus ruleti. neden üçlü çıkmıyorsun hoca? orta saha koca bir boşluk, rodriguez'e de yazık değil mi? adam illa kırmızı mı görsün?
  • şimdi bir sürü kişi futbolu bilmiyorsun vs. diye saldıracak da ben sadece futbol keyfi açısından kendimce değerlendirme yapıyorum. maç şuan 1-1 ve umut ileride maçın içine sıçıyor. ona rağmen,

eğer yenileceksek böyle yenilelim hoca. sezon başından beridir ilk defa bol pozisyonlu, şuraya ver- buraya at vs. diye heyecan yaptıran bir galatasaray oyunu izliyorum. ileride güzel pozisyonlar buluyoruz öne geçemesek de. bu sezon ilk defa bir devreden keyif aldım. umarım maçın tamamına yayılır.
hesabın var mı? giriş yap