495 entry daha
  • annesini kaybetmiştir, başı sağolsun.
  • annesi vefat etmiş. sabırlar diliyorum kendisine.
  • günümüz insanlarının güzellik standartlarına uymadığı için belki yoğun bir stresin altında diye düşünüyordum eskiden. üzülüyordum. bambaşka bir derdi varmış meğerse. annesi hastaydı ve dün gece öldü. başı sağ olsun.

moralinin en yüksek olması gereken zamanda kızının bir ihtimalde olsa aldığı eleştirilerden üzgün olmuş olabileceğini ve kadının da bunu dert etmiş halde tedavi olduğunu düşündükçe bu insanların bizi içine soktuğu kalıplardan tiksiniyorum.
  • annesini son dönem strese sokan tüm boş fenomenlere özellikle (bkz: burak altındağ) (bkz: kerimcan durmaz) dava açmasını dilediğim kadın.
  • o kadar hakarete uğradı, o kadar aşağılandı, kendisiyle dalga geçildi. kanser hastası olan annesi de tüm bu olanlara tabi ki üzüldü. annesi için bu kadar mücadele veren, hiç yanından ayrılmayan bir kadına, hasta bir anneye bunları yapan insanlar ne yapıyorlardır acaba şimdi? utanıyorlar mıydır acaba? pişman mıdırlar acaba? çok merak ediyorum gerçekten. özellikle takipçisi bol olan insanları çok merak ediyorum. bu vebal ile nasıl hissediyorlar kendilerini acaba.
  • oyunculuk, güzellik, aşk gibi göreceli olan şeyler için inanılmaz ağır eleştiri oklarına tutulmuş ama mükemmel evlatlığıyla hiçbir şekilde takdir alamamış insan.

insan diyorum, çünkü gerçekten insan. bir ablası var, o hayatına kaldığı yerden devam ederken hande erçel ilk günden itibaren her şeyden vazgeçerek annesinin yanında oldu. kıyasımı da yapar geçerim asla affetmem.
    en son annesine donör olacağını açıkladı ama yetişemedi annesine can vermeye.

harika evlatlığına tanrım sabrı ve dayanma gücünü de eklesin.
  • annesinin haberini okuyunca içim gitti. bir süredir annesiyle ilgileniyordu. empati yoksunu beyinsizler de kıza b*k atmakla meşguldü. insanların mücadelesini görmezden gelerek hala kötülük peşinde koşanlar gerçekten iğrençsiniz.
  • dişe dokunur tek bir şey dahi yapmadan bu kadar üzerine gidilen bir ünlü daha hatırlamıyorum. duygularıyla övünen ülkem insanı aksine çok insafsız. çok acımasız. neyse, allah sabır versin annesine üzüldüm.
  • çok üzüldüm... başı sağ olsun allah sabırlar versin
  • hiç bir yanlış hareketi olmadığı halde sırf dış görünüşü yüzünden (ki bence gayet de güzeldir) zorbalığa maruz kalan kadınlardan sadece birisi.

annesi vefat etmiş, başı sağolsun...

onu aptalca bir şekilde eleştirilenler götüne kına yakabilir. rezil mahluklar.
886 entry daha
hesabın var mı? giriş yap