şükela:  tümü | bugün
  • bir j.k. rowling açıklaması.

“hermione, harry ile evlense çok daha iyi olurdu. hatta ron ve hermione, muhtemelen daha sonra evlilik danışmanına gitmiştir. belki boşanmış bile olabilirler” diye de eklemiş.

dedik dedik de zamanında dinletemedik.

http://kitap.radikal.com.tr/…zla-evlendirdim-391212
  • annemin gelecekteki beyanı olabilir. sinyallerini veriyor doğrusu.
  • - (bkz: derdini sikeyim butonu) ekle ssg.
    edit: gelen mesajlar üzerine: burada ilgili yakarış j. k. rowling'e daha çok.
  • yalan haber olmasını umduğum hededir.

bak ablacım, sen bu seriyi yazdın bitirdin ve üzerinden epey zaman geçti. zamanın harmione diye diretenler bile yavaştan alışmaya başladı, ronmione'u kabullendi. kısacası hepimiz benimsedik, ginny&harry çiftine bile alıştık mutlu olduk ve sen tam her şey yoluna girmişken huzurumuza çomak sokuyorsun!

kaldı ki, bence hermione&ron hp serisini diğerlerinden farklı kılan unsurlardan biriydi. bilindiği üzere üçlü gruplarda hep bir aşk üçgeni bulunur, kız iki erkeğin arasında kalır en sonunda da esas oğlanı seçer. harry potter'da bu yoktu ve bu nedenle daha çok benimseniyordu.

kaldı ki ben hermione&ron'un geleceğini mis gibi hayal edip, onları kafama mutlu bir aile olarak koymuştum. sen nasıl benim hayallerimi yıkarsın ulan?!!11!1!

-*-

edit: hala sinirliyim eklemeden duramayacağım.

ayrıca hepsini geçtim sen bunu ron'a nasıl yaparsın a kadın?! zaten yavrucuğumu kitap boyunca ezdin durdun, hep harry'nin gölgesinde yaşadı. şimdi kalkmış hermione'u da elinden alacağını söylüyorsun! ne yapacak zavallı ron? onu kime layık gördün? muriel teyze mi yoksa pigwidgeon mu? vicdansız karı!
  • doğruysa eğer sende yalan dolanmışsın j.k.rowling abla diyeceğim sözlük. seriyi yazmışsın bitmiş nedir hala bu gündem yaratma çaban. resmen beşik kertmesi yaptın ron & hermione'yi tripleştirttin kıskandırttın birbirine çıkmış şimdi ne diyosun. harry & ginny olmadı desen anlarım hadi !
  • (bkz: harry potter'ı çocuk kitabı sanan cahil)
    (bkz: sakin ol ve elindeki pucca'yı yavaşça yere bırak)

-*-

edit: işbu entrydeki ayara hedef olan yazar entrysini silip kaçtığından ötürü pek bir eğreti durmuş. entrysini silen muhterem arkadaşımız "ekşi sözlüğü ilkokullular basmış karneyi alan gelmiş" tarzı hedeler söylemişti, bu da ona yönelikti efenim. öhöm.
  • bu açıklamanın eleştirilmesi çok saçma.
    bir yazar düşünün kitap serisini yazmış. deli paralara satmış. filmleri çelişmiş. deli paralar kazanmış.
    ama hala hikayeyi kafasında bir yerlerde yaşıyor ve kağıda dökmese bile hala yazıyor.
    güzel bence.
  • (bkz: sabaha bırak)
  • ben yillar once bir kiz arkadasima harry'le hermione birlikte oluyor olmasi lazim gibi bir beklentiyle bir seyler soyluyordum.. kiz sasirmisti; "yok ron'la birlikte oluyor kem kum" etmisti. demek hakliymisim.