• numan kurtulmuş'un ağzından sadır olan açıklamadır
    e abi iyisin hoşsun da bu lafi da etme ama... madem öyle niye indirdin partinin kepenklerini?
  • hadi ordan, hadi ordan, hadi ordan
  • bazı insanlar vardır hayata karşı onlar gibi durmak istersiniz, onları örnek alırsınız. bazı insanlar da size hayata karşı nasıl insanlar olmamanız gerektiğine dair çok iyi birer örnektirler ve bazen bu ikinci sınıfta yer alanlardan aldığınız ders daha nettir. adı geçen beyefendi benim için ikinci kategoride yer alanlardan birisi.

diger yandan genel olarak bizim solcularımızda bölünme hastalığı varken sağcılarımızda da birleşme hastalığı var. yani bizim memlekette ortalama bir siyasetçi ancak bir solcu ve bir sağcının toplamının ikiye bölünmesiyle elde edilebilir.
  • (bkz: politika)
    yunanca ikiyüz anlamına geliyor.asıl olay ikiyüzlülüğü göremeyecek kadar kör ve aptal olmaktan geçiyor. halen oturup bu adamı ciddiye alan büyük çoğunluk var.yolda görsek selam vermeyeceğimiz adamların makamları koltukları var bu memlekette.çok ilginç.
  • ben de sonradan farkettim. kendisi has parti başkanıyken düzgün karakterli ahlaklı bir adam olduğunu sanıyordum. meğersem o zaman da şimdiki gibiymiş.

bi falso olmayan, aşırı doğru bir açıklama.
hesabın var mı? giriş yap