• ex-tavernaci
  • zamaninda kendisiyle cok makara yapmis birisi olarak artik pesini birakmamiz gerektigini dusunuyorum. burada kendisi ile dalga gecilmesinin nedeni tabii ki kendisinin garip davranislari ama biz buraya yazdikca bu is kotu bir yere gidiyor. belli ki kendisi normal degil. paylasimlari, davranislari vs. normal bir insanin yapacagi seyler degil. burda yazarak kendisinin rahatsizligini daha cok tetikliyoruz. adam burda yazilan herseyi ciddi ciddi kafaya takiyor. burda kendisinden ovgu dolu sozlerle bahsetseniz bile kafaya takiyor. durumu gercekten iyi degil. birakalim ne yaparsa yapsin. 10 kisiye canli yayin acsin. calsin bir seyler. ustad sohbetleri yapsin. bizim aklimizin ermedigi farkli bir dunyasi var. adam bu sekilde mutlu. 60 kusur yasindaki adamla bu kadar ugrasmayalim artik.
  • 14 temmuz 1987 queen afyon konseri'nde queen'den önce sahne almıştır.
  • (bkz: #113081233) entry'de bahsedilen hadisenin ekran görüntüsü.

alem adamsın üstad doktor hasan cihat örter
  • `misket`'i harika yorumlamış büyük üstad. yaşa varol..
    (bkz: anatolian folk music)
  • anatolian folk music albumu benim kendi capimda gitarla ilgilenmeme, turkuleri sevmeme gercekten katkida bulunmustur.
    evet ciddi bir megolamanlik var kendisinde ama bu beni ilgilendirmiyor. dun trt2 instagraminda gordugum entry debe ye girmis enteresan bi sekilde. halbuki esasen benim paylastigim komik bi anekdottu kendi halinde. eksi de debe memlekette gundeme gelmek icin entersan bi yol. benim de hasan cihat orteri karalamak gibi bi dusuncem, insanlara onun beni ilgilendirmeyen yonlerini gostermek gibi bi derdim yok. o nedenle kendisi hakkinda entryi sildim.
  • bir klasik gitar eseri yorumu hakkında görüşümü belirtmiştim. ilgili girimi sildim. haince bir sosyal medya linci söz konusu. bu linçte yokum. hcö adlı bu şahsı zerre kadar sevmiyorum, yolda görsem yolumu değiştiririm. ama sadece o kadar. şerefsizliğin alemi yok.
  • bana espri bırakmadınız lan.

zaman içinde evrimleşmiş garipleşmiş bir kişiliktir.
  • serhan yasdıman ile olan performansı çok iyidir. üstadım buradan değerli şahsınıza saygılarımı iletiyorum.
    https://youtu.be/9qyznno73du
hesabın var mı? giriş yap