• insan müsveddeleridir.
    ayrıca 2 3 4

sıcak bir yuvam olsun diye tüm birikimin ile ev alıyorsun, ev başına başına göçüyor; bir nevi müteahhit canını alıp parana çökmüş oluyor.

depremden kurtuluyorsun, türk milleti yardım yağdırıyor, yardımlara haramiler çöküyor..

o halde soralım:
    benim malımı, canımı koruyamıyorsa devlet neden var?
    ya da; devlet varsa bu haramiler neden var?

(bkz: deprem bölgesinden gelen yağma görüntüleri*)
  • bunlar neye güveniyorlar kendilerini ne sanıyorlar en ağır ceza verilmesi gereken durum yağmanın affı olmaz.
  • bu ne ya? sağlayın şu asayişi artık. yeter be!
  • suriyeli değiller, başlığı silin.

edit: aramızda hâlâ ironiden anlamayan hayvanlar var.
  • arkadaslar hatay'da yol kesip araçları gasp edenler var.lütfen emniyet yetkililerine ulaşmasını sağlayalım.
    tweet

edit1:arkadaşlar bu video sadece twitter'a düşen.yol kesen orospu evladının dediğine göre daha önce de yol kesmişler.dünyanın dört bir yanından yardımlar geliyor ve bu kanıbozuklar engelliyor.lütfen yayalım bu bilgiyi ve yetkililer ilgilensin.yardımlar kesintisiz ulaşsın.
  • "senin için 850 km yol geldim"

"senden öncekini indirdik, seni de indireceğiz"

sizin..
  • izlerken dehşete düştüğüm görüntüler. kesecem şimdi kendimi, atacam bir yerden aşağıya. ulan şunları izlemek, şunları yaşamak için biz ne günah işlemiş olabiliriz.
    ulan böyle kabus göremez insan, biz gerçekten görüyoruz. vay anam vay çıldıracağım...
    bulunsun şu adamlar( edit: adamlar yazmışım bir arkadaş ne adamı diye uyardı. haklı da. orospu çocukları demeliydim) allah rızası için bulunsunlar, görüntü var, kayıt var. yalvarıyorum ya bir vatandaş olarak buradan devlet yetkililerine bulun şu şerefsizleri.
  • söyleyecek söz kalmadı artık
  • çok acil bu işe el atılması gerekiyor. özellikle asker bunların hakkından gelir. yağmacılar yolları kesip tırları boşaltıyor. link

"seni burdan geçirmeyeceğiz. demin birisi geldi indirdik, seni de indireceğiz. ya seve seve..."
  • böyle bir şerefsizlik, kansızlık olamaz dedirmiştir.

kaynak

(bkz: orospu çocuğu olmak)
hesabın var mı? giriş yap