• tanim: netflix'in yeni dizisi.

gecen gün evde hasta hasta yatarkan denk geldim bu diziye.
    yaklasik 30-35dk'lik 8 bölümden olusuyor dizi.
    absürd komedi tarzinda yapilmis ve dizinin icinde bir kac ana karakter var.

imdb puani 6,7.
    ben sahsen cok begendim. hem güldürdü hem hüzünlendirdi.
    herkesin sevecegi tarz bir dizi degil "haters back off" ama bu tür dizileri sevenler bence bir sans versinler.
  • karakteri 4-5 senedir youtube dan takip eden biri olarak söylüyorum, colleen ballinger ve abisi christopher ballinger bir dahi. hikayeyi o kadar güzel oturtmuşlar o kadar karakterlere yatırım yapmışlar ki helal olsun diyorum.
  • colleen ballinger'in "miranda sings" projesinin diziye dökülmüş versiyonu. başlarda itici gelecektir, "bu ne manyak bir şey böyle" falan diyeceksiniz ama devam edin. kızda şeytan tüyü var, sevdiriyor kendini.
  • netflix'de dizilere bakarken gördüğüm gayet eğlenceli bir dizi. konusu youtube'da ünlü olmaya çalışan bir kızın hikayesi 8 bölümden oluşuyor. 2 sezonu bekliyorum şuan fakat hangi yılda geçiyor anlayamadım bir türlü? bilenler yeşillendirsin.
  • bölüm süreleri biraz daha uzun olsa bayacak dizi. ama yarım saatlik olunca izlettiriyor kendini.

...öyle ki, 8 bölüm tak diye bitti. ayrıca patrick' in tatlılığı *

(bkz: erik stocklin)
  • bugün itibariyle netflix'e 2.sezonu gelmistir.
  • herkese hitap etmeyen parodi sevenlerin izleyebileceği bir dizidir. gerçi dizinin ana karakterinin bir çok hareket ve davranışını youtube da bizzatta farklı insanlarda görüyorsunuz.
    allah herkese miranda'nın özgüveninden versin dicem ama daha çok cahil cesareti olsa gerek zira kendisi bir home schooler.
hesabın var mı? giriş yap