• asla eskimeyecek, her daim yeni entry'lerle donatılacak, sözlük durdukça varolacak olan başlıktır.
  • bence çok saçma bir tespit.
  • bu 14 şubat'ta da değişmemiştir. yüzlerce hanım kızımız efendi erkekler yerine piç erkeklerle sevişmiştir.
  • bir çok kadın gençliğin verdiği heyecanla bu hataya düşer, sonra da pişman olur. kendini kullanılmış hisseder. piç erkek alfa erkeğine benzediği için olabilir bilemiyorum. ama o yaşta anlamadıkları şey baskın gibi görünen karşı cins her zaman doğru tercih olmayabilir. baskınlığın hemen göze çarpmayan başka şekilleri de vardır.
  • kadınlar efendi adam yerine piç adamı tercih etmezler. kadınlar beğendikleri kişiyi tercih ederler, adamın zamanla kıçı kalktıkça gizlediği piç yüzü ortaya çıkar. the end.

hede: hatun diyen zatta pek bir efendi olurmuş diyolla, belli belliii
  • yahu ne kadar çok piç varmış arkadaş. seçe seçe bitiremedi bizim kızlar. yetti yahu.

seçmeyin artık kızlar, yalvarıyorum dedirten durum.
  • çünkü bazı hatunlar adam yerine konulmaktan hoşlanmıyor, acıyı sevmek diye bir terim var ve acı çektireni daha çok seviyor, kötü muameleyi daha çok benimsiyor,nedeni bence psikolojik ama çok sakıncalı bir durum bence.
  • kadınların ne tür bir dinamikle hareket ettikleri yeterince yazılmış. bir de olaya erkek açısından bakmakta yarar var, böylece ekşi itiraf başlığı başta olmak üzere her yeri bir ağlama duvarına çeviren kahrolası erkek kardeşlerimizi sarsabiliriz.

şimdi şu çok açık, müthiş yakışıklı ve ortalamanın biraz üstünde zeki bir adam iseniz, iyi bir seks hayatınız olacaktır. başlangıç seti olarak bu ikisi yeterli. şimdi bu efendi olduğunu iddia eden adamlara desek ki, gelin sizi yakışıklılık ve ortalamanın üstünde bir zeka ile donatalım, böylece siz de "piç"liğe adım atın. hepsi tamam diyecektir. buna bile gerek yok aslında, mümkün olsa da al sana renkli bir cinsel hayat diye bir hayat sunsak, bu efendi adamların hiçbirisi bunu reddetmeyecektir.

bu bize neyi gösteriyor? "efendi" dediğimiz adamların, aslında "piç" olmayı isteyip olamayan adamlar olduğunu. yani bir yetersizlik söz konusu. her erkeğin, hemingway'in şu sözünü iyi anlaması gerekiyor bu noktada: "insan yok edilebilir ama yenilgiye uğratılamaz." üstat bunu bir tez olarak değil, her insanın ahlaki sorumluluğu olarak işaret ediyor, yani yenileceğine, öl daha iyi diyor, intiharını da böyle okumak lazım kendisinin. belli bir süre efor sarf ederek giderilebilecek "yetersizliği" gidermek ve yenilmemek için uğraşmak yerine, "efendiliğin" sığınaklarına koşan erkekler şunu gözden kaçırıyorlar: kadınlar piçleri arzuluyorlar çünkü onlar da biliyorlar, eğer sizde bir şey eksik olmasaydı, siz de piç olurdunuz, olamamışsanız sizinle neden vakit kaybetsin?

o yüzden en azından bu konuda kadınlara bok atmak oldukça ucuz. kimse sizin gönüllü hayat / ilişki / cinsellik eğitmeniniz olmak zorunda değil. neyle uğraşıyorsanız bırakın, vazgeçmeyi öğrenin ve vazgeçin her şeyden, kadınlardan, sosyal medyada bir amın üzerinde akbabalar gibi dönmekten vazgeçin; kendinize dönün, bir süre kendinize yatırım yapın, sonra çıkın piyasaya ve karşınızdaki kadına söylemeyin, gösterin: sensiz de yaşadım ben, yine yaşarım.
hesabın var mı? giriş yap