• kısmen bencilliğe kaçmaktır. sizden bir şeyler bekleyen insanları yormayı ve beklentilerini boşa çıkartmayı da yanında getirir.
  • kesinlikle ama kesinlikle para sıkıntısı olmayan insanın yaptığıdır. *
  • türkiye'de sadece para ile mümkün olabilecek eylemdir.
  • gençlik hayalleriyle kurulan bi ruyadir. öyle bir şey yok beyler.
  • uzun yolculuklar yaparsın, yorulmazsın. bilakis mutlusundur. devamında daha mutlu olacağını bilsen de, o an keyif verici bir madde gibi aldığın mutluluğun keyfini çıkarmaya çalışırsın. hiçbir anı kaçırmak istemezsin, keyfini sürersin. bunları harfiyen uygulayabilen insanların sahip olduğu haldir özetle.
  • bazen kar yemek olabilir.

evet kar. bugün kar yemek istedim.
    annem boğazım ağrır diye yemedi.

ben de 'amaan bana ne ya' dedim yedim. dışarıdan bakınca çok basit gibi gelebilir ama ben çok obsesif olabiliyorum, havadaki sirkülasyonu bile hesaplıyorum bazen. eldivendeki bakteri oranına kadar..

eeh dedim, abi bu ne allah aşkına? okb'nin köküne kibrit suyu! hayatımı yaşayamıyorum! ham yaptım.

bugün kendime rağmen mikroplu sayacağım bir şeyi yemek, boğazım da ağrırsa ağrısın diyebilmek, bağışıklığımız çeksin o kadarcık kahrımızı da.. içtiğim zencefillere zerdeçallara saysın diyip stres olmamak..

huzurla ''hata'' yapmak diye bir şey var.

sonra açıkta satılan bir peynir denedim. baya baya iyi gidiyor tedavim. eski kars kaşarı ağzımda mayhoş bir tat bıraksa da, (neden mayhoş olduğunu sormayın) bunu deneme istediğimi çok takdir ediyorum.
    (tiksinmekten tiksindiniz mi hiç?)

şaka maka çok hoşuma gittim ulan bugün nskdjlsld
    (özşefkatim hala kendimi sevmekten suçluluk duymayacak seviyede değil, randomlı şefkat)

okb: dislike.
  • (bkz: hande lala sarıoğlu) gibi, içinden gelerek.
  • uc gunluk dunyada yapilmasi sart olandir. herkese tavsiye ederim.
  • şimdiye kadar hep hayalini kurduğum ama deneyimleme fırsatını asla yakalayamadığım yaşam biçimi.
hesabın var mı? giriş yap