• çok acınası bir trajik durum.
    bir insan ne olursa olsun başka birisi için hayatını sonlandırmamalı.
    sen ölüp gittin oysa belki üç gün ağlayacak ve hayatına kaldığı yerden devam edecek.
    ve sen öldüğünle arkanda kalan sevenlerinin içine düşürdüğün ateşle kalacaksın.
  • şu konumda hiç söylenecek şey değil biliyorum, inanılmaz patavatsızlık biliyorum, tam bir denyoluk biliyorum ama patates gibi de kızmış.
  • bır kız için değer mi diye sordun ya, değmez. kendin söylüyorsun hayatımı mahvetti, psikolojimi bozdu diye. böyle biri için nasıl değdi diyebiliyorsun?
  • bir kız için değdi mi falan diye beylik laflar etmenin lüzumu yok, insan psikolojisi çok acayip ve kişiden kişiye çok değişiyor. hiç mi aşk acısı çekip sabahlara kadar uykusuz kalmadınız, içiniz içinizi yemedi ? yazık olmuş.
  • kendisine yazık etmiş polistir. ama yadırgayamam. oluyor öyle.

-“ya doktor, bir insan bir başkasını cezalandırmak için hakkaten kendini öldürebilir mi ? olabilir mi böyle bir şey ya, he?"
    + "zaten intiharların çoğu başka birini cezalandırmak için yapılmıyor mu, savcı bey?"
    (bkz: bir zamanlar anadolu'da)
  • başlığı açan dallama bu nasıl polis demiş. ne alaka aliminyum? yorumlara bakıyorum kız için değer mi demiş çoğunluk.

herkes kafayı mı yedi ben anlamıyorum. bir insan hayatına kıymış. dayanamamış, kaldıramamış. insanlar neler düşünüyor. iğrenç zamanlar...

adam muhtemelen intihar etmese kadına zarar verecekti. bunu son videom diye çekip hâlâ kıza küfür etmesinden anlıyoruz ama ne bileyim ya sonuçta ölüm var ortada.

edit: imla.
  • sevgi, aşk, bağlılık hatta takıntı insana her şeyi yaptırır.

bir kadın için değer mi diyecek insanlar toplanacak şimdi buraya. o kadın hayatını yaşayacak sen öldün de ne oldu diyecekler şimdi burada.

aşk insanı güldürür de öldürür de. kendine göre seçimini yapmış. kimseye zarar vermeden kendi acısıyla bu dünyadan uzaklaşmayı seçmiş.

umarım başka bir dünya vardır ve orada mutlu olur sevdiğiyle.
  • son videosu budur
  • kiz da kız olsa neyse.sen haybeye hem iki dünyanı hem aileni yaktın. o kezo ise şimdi yedeklerden tercihini yapmıştır bile

(bkz: bir kız için değmez)
  • her insanın aynı olaya verdiği tepki birbirinden farklı oluyor.
    yaşasaydı, ileride bu videoya bakıp, gülüp geçecekti.
    belki kızın adını bile hatırlamayacaktı.
    cebinizde , telefonunuzda sevdikleriniz fotoğrafı olsun.
    aklınıza böyle bir şey gelirse,
    onlara bakın, ne hale geleceklerini düşünün.
hesabın var mı? giriş yap