şükela:  tümü | bugün
  • eğlenilecek kadındır, ve benimdir!

ella kullanmadım diye benimle evlenmek isteyen insanı, ben istiyor muyum, bir sorun bakalım! eğlenmek istiyoruz, evlenmek istemiyoruz! evlenmeyi bir hediye olarak sunmayın artık, bunun cezbeden hiçbir tarafı yok!
  • bu ne ola ki diye baktım ertesi gün hapıymış. cahil olduğumdan herkes kapıma dizildi şu anda...
  • evlenilecek, eğlenilecek ya da 'x yapılacak kadın' değildir. ella denilen şeyin varlığından haberdar olmayan kadın olabilir. onun yerine oral kontraseptif kullanmış kadın olabilir. prezervatif kullandırmış kadın olabilir. hiçbir yöntemi bilmeyip hamile kalmış, kürtaj yaptırmış kadın olabilir. birçok olasılığı olabilecek kadındır.

ama en önemlisi:
    hiçkimseyi ilgilendirmeyen kadındır.
  • çomarların yürüdüğü kadındır. kendini öncelikle bu çomarlardan koruması gerekmektedir. sonra isterse ella kullanır isterse yasmin.
  • bilinçli kadındır.

ertesi gün hapının bir doğum kontrol yöntemi olmadığını ve ciddi zararları olduğunu biliyor; korunmasız cinsel ilişkiye girmiyordur.
  • malım demenin yolları. bu arkadaşın yazdıklarını al, ansiklopedide mal kelimesinin karşısına yapıştır.
  • bir an dedim elle kullanmadiysa neyle kullandi bugune kadar, ayrica neyi elle kullanmadi.... (bkz: yaran yanlis okumalar)
  • kadınların sanki hobi olarak ella kullanıyormuş gibi tanıtıldığı başlık. o ilacı kullanmak zorunda bırakılan milyonlarca kadın var, bilmem anlatabildim mi?
  • hiç durma evlen.
  • ellanın kadınlar üzerindeki etkisini izleyin sonra gelin konuşun sayın suserlar.
    ella antagonist camp on nouron of woman brain