• sarılıp yatmak istediği köpeği boncuk ve üşümesin diye yelek diktiği keçisi çikelata ile kendini pek bir sevdiren teyze. sen ne datlısın gıııı diye yanaklarını sıkıştırıp sarılası geliyor insanın. sen ne güzel bir insansın sen ne güzel teyzessin öyle. şu kötü şu çirkin dünyada nasıl böyle saf ve temiz kalmayı becerdin hı?

şuna bak şuna

hele şuna?

bu da çikelata

çikelatayla konuştuğu videoyu kaç kere izledim kimbilir. adeta mutluluk pompası.

-çikelataaaaa
    -neeeeee
    -geliyooooom
    -geeeeel

köy negzel.
  • annem benim hepimizin annesi.

allahım bir de yelek örmüş.
    dünyadan umut kesilmezse senin güzel kalbin yüzündendir.

ağzıma yapıştı. kurtulamıyorum.
    (bkz: çikelataaaaa)
  • huzur veren teyzedir. çikelata ile konuştuğu videoya hayranım. küçük köpeği boncukla ve çikelata ile mutlu bir hayat sürerler umarım
  • dünyanın en tatlı insanı, yaşam enerjinizi artırmak için mutlaka izlenmeli.
  • günümü renklendiren sıcacık videoların başrolündeki teyze. çikilata’yı ayrı, kedimin adaşı boncuk’u ayrı öperim ^^
  • yaradana kurban seni hatçe anne.
    sonradan yapma değil içten gelen bir hayvan sevgisi annemizin.
  • çok samimi, cennetlik teyze. çikileta diye seslendiği videoyu da yeni gördüm. imkanı olsa ne kadar çok hayvana kol kanat gerecektir kim bilir.
  • yanakları sıkılası dizlerinde yatılası teyzem... sabah radyoda tesadüf bahsedilirken haberdar oldum. böyle bir tatlılık olamaz. evde kedileriyle sürekli konuşan ben deniz de tabi ki çikeleta ile konuşmasına bayıldım. çok yaşa annem sen emi!
  • çiçeklerini hergün seven ve ciddi ciddi konuşup hal-hatır soran rahmetli anneannemi hatırlatmıştır. çok gülün inşaallah; dünyada da, ahirette de..
  • burdur'un tertemiz insanlarından birisi. böyledir oranın köylüleri, aralarından hırlı da çıkar emme gene de temiz kalpli insanlardır. bu deyzenin habarı sosyal medyada ege'li diye çıktıydı. tabii eller ne bilsin, buldurlunun gonuşmasıyla egelinin ki heç bir oluu mu?
hesabın var mı? giriş yap