• elimde 3 adet davetiyesi bulunan torrent sitesi, isteyenler yeşillendirebilir. 2 gün kalmış kullanım için bilginiz ola.

edit: davetiyeler tükenmiştir.
  • yana yakıla davetiyesini aradığım tracker.
    ülkemizde ki upload hızları izin verdiği ölçüde hakkını vermeye çalışacağım.
  • elinde davetiyesi olup da paylaşabilen olursa büyük hayra geçer, 100 mb internetim ve nas ünitem ile upload konusunda mağdur etmeyeceğimdir.
  • ratio konusunda sıkıntı çıkartmayacak, uyarı aldırmayacak, internet hızı yüksek, torrent kullanımı aktif olan arkadaşlara davetiye yollayabilirim.

edit: tükendi.
  • hadi iyisiniz keratalar. 3 davetiye de benden ama private tracker nedir bilmeyen, birine bakıp çıkacak adamlar boşuna davetiye istemesin.

edit: davetiyeler bitmiştir.
  • 1 gbit down / 500 mbit up ile davetiye beklemekteyim
  • bir davetiye gönderebilirseniz çok sevinirim. torrentleech'de 4,03 tb uploadum var.
  • an itibariyle ulaşılamayan sitedir, covid-19 salgınından etkilenmiş sanırım swh.
  • açık ve davetsiz hem de 1080p kalitede tüm filmlere piratebay üstünden ulaşılıyorken cidden seed ve davetle uğraşmak da baya işsizlik oluyor...

yerli filmciyim diyenler de kodi kullanabilir ya da o sitelerden idm ile çekebilir yüksek kalitede...

t: oldum olası şu davetli torrent sitesi mantığı garip gelmiştir, bu da onlardan biri anlaşılan.
  • allah aşkına bir davetiye verinnn
hesabın var mı? giriş yap