• dışardan ikinci sınıf sigorta şirketi gibi dursada müşterisini sözde "birinci sınıf" sigorta şirketlerinden çok daha fazla sahip çıkan bir şirkettir. aracımla kaza yapıp servise bıraktıktan sonra beni arayıp, "efendim geçmiş olsun aracınızla kaza yapıp servise bırakmışsınız, ilgili servisle görüştüm aracınızın hasarı en az 15 gün içinde yapılabilirmiş, bu sebeple size ikame araç vereceğiz. aracı evinizemi bırakalım, yoksa iş adresinizemi getirelim" diyerek beni benden almıştır.
    o ara işi gücü bırakıp şirketi ayakta alkışladım.
  • yöneticileri şirketin adını "eyç di ay" diye telaffuz edince kızıyorlarmış. alman firması olduğu için "ha de ii" diye okunması gerekiyormuş.
  • dünya üzerindeki ilk dizel sigorta...
  • eksper onay verip , onarım yapılmasına rağmen kullanıcı hatası , beyan hatası diye ödemeyi iptal eden kasko şirketi. yani rezalet bir durum simdi yetkili servis ödeme yok diyor , bunlar ödemem diyor parcayi servise sokturecegim artik. meblag da kucuk bir miktar. insanı böyle bir duruma sokmaları ayri bir rezalet. hayir eksperin onarim yapilabilir maili serviste hatta bende de var sonra ret vermek nedir. eksper basta bu olmaz desin gitsin eskper ne ise yariyor ? böyle seylerle ugrasmak istiyorsaniz yaptirin, sigorta ve kasko burda. kurnazlik yapmaya calisan firma.
  • 16 nisanda park halindeki aracıma ara sokakta manevra yapan beton mikseri çarptı. hdi sigortadan sigortalıymış. aracım 35 gün serviste kaldı. sonrasında aracı teslim aldım. araçta eksper süreci uzatabilidiği kadar uzattı. sonrasında 1 haziranda ödeme yapılacak diye kdvsiz tutar smsi geldi. şikayet ederek faturayla birlikte kdv eklemesini yaptırdık. kdv tutarının da 1 haziranda ödeneceğine dair sms geldi. sonuç olarak 1 haziran mesai bitiminde herhangi bir ödeme yok. telefon numarasından ulaşınca hukuk departmanında biz bilgi veremiyoruz diyorlar. hukuk departmanı maile cevap vermiyor. aracına çarpılan mağdur benim. 35 gün bekleyen benim. değer kaybı yaşayan benim. üstüne sigortadan ödeme almak için uğraşan benim. ne güzel iş gerçekten.
  • sigortaciliktan dolandiriciliga gecmeye calisan guya sigorta sirketi.bu firmadan kasko,sigorta yapacaklar aman haa diyorum sakin.
    konut sigortasi yaptirirsaniz farkli police donemlerindeki ayni arizalari dis etkenli olsalar bile kabul etmeyen firma.olusan hasarin fiyat tespitini mahalledeki ustalardan ordan burdan belirleyip,resmi servisten hizmet almaniza ragmen size aslinda bu parca su kadar siz cok para vermissiniz o yuzden odemeyiz diyen firma.
    musteri hizmetlerinden hicbir islem yapilamayan firma.twetterda olup kullanmayan firma hem de bu cagda.
    ornek olarak arabanizla kaza yaptiniz kaput degisti 5000 tl tuttu.bunlarin eksperleri diyor ki beyefendi bu kaput piyasada 500 tl o yizden size o kadar odeyemeyiz.piyasa dedidigi de muhtemelen mahalledeki kaportaci.
    ıs ahlaki olmayan firma.eger buralarda geziyorlarsa gorsunler.
    hdi pismanliktir.yillardir bunlardan kasko sigorta yaptiriyordum artik tovbe.beni dinleyin posman olmayin.
  • sizi her şekilde mağdur etmeye çalışan sigorta firması.sakın bu şirketten kasko yaptırayım demeyin kesinlikle pişman olursunuz.
  • şu sıralar peynir ekmek gibi tamamlayıcı sağlık sigortası satan şirket.

çevremde çok kişi bu poliçeyi aldı ancak benim anlayamağım şu; dört kişi için ( 2 yetişkin orta yaş 2 çocuk sıradan aile) 1.500tl ye tamam denilmiş olması kampanya varmış.

poliçe içeriği;
    -1 yıllık
    - her kişi ayrı ayrı senede 10 kez anlaşmalı özel hastanelerde ayakta tedavi hakkı.
    - ayakta tedavi için istenen her türlü tahlil, rontgen ıvır zıvır dahil ücretsiz
    - yine her kişi için ameliyat dahil 10 kez yataklı tedavi.

en ucuz özel hastane poliklinik ücreti nereden baksan 200tl den başlarken o rakama bu hizmetler nasıl verilir çözemedim.

not: kullananlar var aynen yukarı da yazdığım gibiymiş. başka tecrübe edenler entry veya yeşillendirirse sevinirim.
  • kesinlikle uzak durulması gereken kasko ve sigorta şirketi hasar durumlarını genellikle reddediyor ödeme yapmamak için. kasko konusunda uzak durulmalı. 300-500 fazla olsun sorunsuzu olsun.
  • şark kurnazı firmadır. ödeme yapmamak için poliçedeki herhangi bir şartı öne süremeden bahane uydurur. pişmanım kaskosunu yaptığım için , bir iki gün içinde iptal ettireceğim kasko şirketi.
hesabın var mı? giriş yap