• sanırım ilgili kişi süryani olduğundan ekşide ve sosyal medyada fazla yer bulmayacaktır.

ancak müslüman olsaydı tüm müslümanlar ve islamiyet aleyhine yapılmadık hakaret kalmazdı.

edit: (bkz: #110355675)'deki kullanıcıya katılıyorum. benim tanımlamam eksik olmuş.
  • bu nasıl bir iğrençliktir!
  • sol, sosyalist, feminist tayfayı bu gündem ortadan kalkana kadar tatile çıkartacak olan olay. bu iki yüzlülere göre hdp'lilere, aşiret ortaklarına, pkk'lı teröristlere kadın dövmek, tecavüz etmek serbest herhalde.

edit: şu utanmazlığa bakın mide bulandırıyorlar artık.
  • dağa kadar dayananmamış abazan aşağılıktır ,dağa götürseydi oradaki doğayı koruma aksiyonuydu zaten (bkz: kandil açık hava kerhanesi)
  • eko hdp'den oy alacağı için ekşici yavşaklar görmez bunu.
  • şerefsizliğin solu, sağı ortası olmaz.
  • gerçek olup olmadığını bilmediğim bir olay. ama partisine zarar vermemek için istifa etmesini kutluyorum. senelerdir milletin anasını sikip hala istifa etmeyenler var.
  • baştaki x, y, z vurgusunun zerre fark etmeyeceği gerçekse büyük alçaklıktır. bu milletin temsilcilerinin hali pür melali eşittir ülke fotoğrafı.
  • geçen gün şırnak'ta bir çocuğu istismar ettiği iddia edilen uzman çavuş olayı için 21 sayfalık mesaj olmasına rağmen "kimsenin sesi çıkmıyor" diyenler sus pus.
    oysa bizim için bu iğrenç olayı kimin yaptığı önemli değil, mv de olsa, asker de olsa iğrenç bir olaydır, umarım gerçekse gerekli cezayı alırlar.
  • tecavüzün bile otekilestirildigi bir toplumdayiz ne güzel amk. bunu yapan hangi hayvan olursa olsun gotunde kazikla sergilenmeli.
113 entry daha
hesabın var mı? giriş yap