• istanbul trafiğini kökünden çözecek taş.
  • tam 36 tane card pack açtığım halde bana bir tane sikindirik legendary'yi bile layık görmeyen orospu çocuğu bir oyun. amına korum böyle işin afedersiniz.
  • ait olduğunuzu hissettiğiniz yere götürmekle yükümlü taş parçası. oyunda; ironforge'a, gerçek haytta; nöbetçi tekele götürür.
  • (bkz: world of warcraft)

oyunda sizi bağlı oldugu yer ışınlayan taştır. "home is where the heartstone is" yazısıyla t-shirtlere konu olup, gönüllerde taht kurmuştur. gerçek hayatta olması istenen butondur.
  • abi bu oyunu ihtişamlı kılan şeylerden biri de sınırlı zamanda bi şeyleri elde edip daha sonra elde edememekti. neden kart arkalıklarını alıma açtınız ki? seveyim yapacağınız işi.
  • bugün gelen güncelleme ile birlikte yıllardır biriktirdiğimiz card backleri boşa çıkarmış, onca sene oynamanın hazzını bir dakikada silmiş atmış amcık ağızlı oyun.

sizin yapacağınız işi sikeyim ben.
  • son güncelleme ile herkesin lich king metasını oynamaya başladığı, oyundaki çeşitliliğin biraz daha aza indiği, çok düşük manalara çok oyundeğiştiren kartların bulunduğu bir oyun olmuş. istediğiniz kadar destenize hakim olun ve hatasız oynayın karşı taraf elindeki güçlü kartlarla sizi alt ediyor. rakibinizin attığı her güçlü kartı işlevsiz hale getiriyor ya da masadan siliyorsunuz, tam ‘’hadi bakalım buradan oyun dönmez’’ diyorsunuz ve bammm legend sayılabilecek kadar güçlü ama legend olmayan bir kart elinizi kolunuzu bağlıyor. yeni güncellemeyle beraber ranked oynamama kararı aldım. bu arada kim ne derse desin hs bi p2w oyunudur, ilk çıktığında da öyleydi şimdi de öyle.
  • sonunda türkçe dil desteğine kavuşacak oyun. kaynak
  • üni yıllarında ders biter bitmez eve koşarak gelme motivasyonumdu. yeni deck yapıp onu denemek çalıştığını görmek her şeyden daha heyecan vericiydi o yıllarda. 2014 te başladım 2018 e kadar soluksuz oynadım. sonrası biraz uzatmalı. yaştan mı yoğunluktan mı yoksa oyun güncellemelerinden mi bilmem ama uzun zamandır içimde hearthstone oynama isteği yok artık
hesabın var mı? giriş yap