• (bkz: fenerbahçe)
  • bu üyeler kongrede oy kullanabilecekler mi diye merak ettiğim çalışma. kullanırlarsa gerçekten büyük bir değişim gerçekleşmiş olur. ya da ne gibi özelliği olacak bu üyeliğin? sosyal tesislerden faydalanılabilinecek mi?
  • bir fenerbahçeli olarak başarılı olmasını istediğim kampanya ancak çok profesyonelce mi hazırlandı emin değilim.

http://hedef1milyonuye.com/ adlı bir siteye üye olmak bile imkansızken nasıl kulübe üye olacağız anlamış değilim. kullancı adı ve şifre almak için mail adresime aktivasyon kodu gelmesi 2 gün sürdü. gelen aktivasyon bağlantısına tıklayınca "üyeliğiniz başarıyla aktifleştirildi.giriş yapmak için tıklayınız." diye sitede ibare çıkıyor. kullanıcı adı ve şifreyi girince "üyeliğiniz aktif değil" diye bir uyarı veriyor. en basit forum sitelerinde bile sorunsuz bir şekilde yapılan işlem bu sitede eziyete dönüşüyor.
  • internet sitesinde formu doldurmadan önce bilgi alabileceğim hiçbir yer olmayan oluşum. belki ben telefonla bilgi almak istemiyorum, kafalardaki tüm soruları giderebilmek için bir "koşullar & sık sorulanlar" sorular vb. sayfası koymaz mı insan?
  • kulübün nasıl yönetildiğini net bir şekilde gösteren oluşum/site. artık en basit forumun bile web sitesi bundan çok daha profesyonel. belli ki hiçbir ön çalışma yapılmamış, üzerinde yeterince düşünülmemiş. ayıptır, insan utanır..
  • bir rte varyantı olduğu artık net bir şekilde görülebilen aziz yıldırım'ın yıllardır hayalini kurduğu hedef.

doldur amk doldur kulübü sana biat edecek yüz binlerle. oradan da artık yeni türküye gibi yeni fenerbahçe'ye yürürsün.

gideceksin başkan.
  • temsili üye diye bir saçmalık çıkartmışlar. kongre üyesi görünümlü taraftar kart neredeyse. oy kullanamadıktan sonra ne anlamı var?

ben bir beşiktaşlı olarak 1200 tl vererek 1 senede oy kullanma hakkı olan bir kongre üyesi oluyorum. fenerbahçe'nin bu projesinde sanırım 2000 tl vererek oy kullanma hakkın bile olmuyor.

bu açıdan bakınca taraftarı ütecek yeni bir para tuzağı gibi görünüyor. ve kimsenin rağbet göstereceğine inanmıyorum.
  • fenerbahçeli arkadaşlar kusura bakmasın ama yeni bir titan zinciri gibi bir şey olmuş bu.
hesabın var mı? giriş yap