• sağol kardeşim kaptım 6 tane. +1

------------------------------------------------------------------------------------------------
    amd fx-8320 @ 5 ghz / xigmatek red scorpion // ga-990xa-ud3 rev3.0 // gskıll ripjawsx 2*4gb 1866mhz // powercolor r9 270x turbo duo // ıntel® ssd 335 series 240 gb / 2*toshiba 1tb 64mb 7200rpm / 2,5" 1tb expansion usb3.0 / 3,5" seagate 2tb new expansion usb 3.0 // seasonic m12ıı 80+ plus bronze 750w // akasa freedom xone // acer t272hlbmıdz

-------------------------------------------------------------------------------------------------

converse in benim gözümde normal fiyatına satıldığı indirimdir.
  • ne boyutlarda kazık yediğimizin kanıtı olan indirim. ya da bir sıkıntı var ayakkabılarda.

ilk donanımhaberde paylaşıldığına da eminim. adamların özel timi var bu gibi indirimler için.
  • 5 tane yavruyu kargo dahil 99 tl'ye kaptığım indirim. başlık sahibine şukusunu verdim.
  • her zamanki gibi boktan boktan modelleri ucuza satan converse'in hb'ya daha bi kıyak yapmış olması. şu klasik chuck mı nedir bir model var ya. onun bilekli olanı ve fakat önü terlik gibi parmak arası olanı 9,90. yahu benim eşim veya çocuğum ondan istese ceza olarak üzerinde bağcık deseni olan plastik sokak terliği alırım. veya tuvalet terliği. o ne lan. http://i.imgur.com/1zmtxqr.jpg (adı: converse 522255 chuck-taylor-as-thong-sandal varsity-red hı kadın spor ayakkabı)
  • demek ki normalde bize baya geçiriyolar lan
  • hep 50 numara giydiğim için beni etkilemeyen indirim.
  • daha dün generali sigortadan yaptırdığım zorunlu trafik sigortası sayesinde kazandığım 30 liralık hepsiburada hediye çekini de kullanarak iki adet conversi kargo dahil 35 tlye aldım. başlığı açandan allah razı olsun. kaçırılmaması gereken indirim.
  • 4 yaşındaki 29 numara ayakkabı giyen oğluma 32 numara bot ve ayakkabı alarak, önümüzdeki yılın bot ve ayakkabı masrafından beni kurtaran indirim.

9.90 lira olan çocuk ayakkabısından sepete yanlışlıkla 2 tane eklemiştim bir baktım iki alana bir bedavaymış o ayakkabı da. 4.95 lira lan.

valla ben direk çocuğun geleceğine yatırım yaptım ehehe.
  • toplam 99 tl'ye almis oldugum 5 cift ayakkabidan sadece ikisinin bugun trendyol'da buyuk indirim adi altinda 190 tl'ye satildigini gorunce vay amk dedirtmistir. haber verin boyle seyleri,efferim.
  • dayanamayıp da 2 tane bot kaptığım kampanya..
    du bakalım ne gelecek kolide.. yine salatalık çıkmasa
hesabın var mı? giriş yap