• sinüzit ten muzdarip olacak insandır. baş ağrısından geberecek insandır.
  • işe geç kalmadığım günlerde içine dahil olduğum insan grubudur. diğer günlerde " mnskym saat 9 olmuş " diye yataktan fırladığım için imkanım olmuyor.
  • kış mevsimi için sakıncalı yaz mevsimi için olmazsa olmazdır.
  • mübarek insandır
  • iki gün kafasına su değmeyince saçından yağ damlayan insandır.
  • benim bu. bu bir alışkanlık. 07:30 da evden çıkıyorum ancak sabah 6 da kalkıp, duş merasiminden sonra kahve içip keyif yapmazsam evden çıkamam. isterse -30 olsun. takıntılıyım elimde değil.
  • ta kendisiyim dedirten tanımlama. sabah 8'de uyanıyorum zira bir erkek için uzun saçlı falan da değilse 30 dakika; duş almak, traş olmak, saçını yapmak, muntazam bir şekilde dişlerini fırçalamak, kremiydi, deodorantıydı, parfümüydü, giyinmesiydi bunların tümü için yeterli bence. erkek adamsınız az seri olun. 8:35'te evden çıksam 5 dk metroya yürüsem, 17 dakika metro sürse, 8 dakika da ofise yürüsem 9:05'te masamdayım. etrafımdaki çoğu insan da bu şekilde. sonra izmir'de yaşamakla övününen insan modeli bik bik
  • sinüzit hastalığının bir numaralı adayıdır.
  • kış günü, gündüz haricinde ısıtılmayan bir evde yaşıyorsa, sabah ayazında banyodan çıkınca tüyleri diken diken olur.

hiç olmazsa odasını ısıtıp sıcakta üstünü giyinebilmek için küçük bir ısıtıcı satın alsın.
hesabın var mı? giriş yap