• hepimiz kitapçı olursak kitapları kim alacak sorusunu sorduran başlık.
  • en büyük hayallerimden biri. o koku için bile değer. ne zaman bir kitapçı görsem keşke benim olsa derim. hem çalışıp hem kitap okumak. dünyanın en güzel işi bu olsa gerek
  • herşeyi bıraktıktan sonra artık parayı da bırakmanın zamanı geldi diyerek yapılan eylem.
  • benim hayalimde bir otobüsü kitapçıya çevirmek var. hem gezeceksin hem kitap satacaksın hem okuyacaksın.
  • bu konuda yalnız değilmişim. benim gibi düşünen insanların olduğunu görmek güzel. ilerde bir gün farklı bir konsept içinde emeklilik yıllarım geldiğinde hobi niyetine yapmayı düşündüğüm eylem.
  • cok degil iki ay sonra cama fotokopi cekilir yazisi asip bes ay sonra siparisle yasin cuzu satmaya baslayacaginizi garanti edebilecegim eylem. okuma orani bu kadar dusuk ulkede zevk icin yapilmiyorsa ac birakir.

not: kitapci cocugu.

edit: yasin cuzunde cok para var, 40ar 40ar aliyo vatandas walla. her seyi birakip yasin cuzcu olun bana kalirsa.
  • benim de sahip olduğum hayal. hele iki katlı olsa, alt kat kütüphane modunda üst kat ise bir yandan kitap okurken diğer yandan sessiz sessiz yemeli içmeli bir yer olsa ne güzel olur. böyle bir yer açsam gece eve gitmez dükkanda yatardım.
  • 12-13 sene önceki hayalimdi; şimdilerde bırak kitapçıyı, herhangi bir yerde işletme açmak göt ister.
  • üstteki entrydekine benzer hayalleri eşimle kurmuş sonradan yememiş hayallerdir. arkadaş ülkede okuyan kesim belli. nitelikli okuyanlara hitap edip ayakta kalmak ise neredeyse imkansız... dağılalım gençler
hesabın var mı? giriş yap